Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Służby nie informują o kwarantannie: „przestrzeganie jej jest osobistym obowiązkiem każdego podróżującego” - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Hipokryzja polityków ,dali nam mnóstwo wolności i możliwości Norwegia otworzyła się na państwa nordyckie z wyjątkiem Szwecji, "zapominając " otwierać się na Europe.Ekonomicznie nieopłacalne,ale ukryte. To w ramach swobodnej demokracji i w państwie praworządności mamy ten dostęp do niekrępującej decyzji o przemieszczaniu się.Bardzo ci dziękuję Norwegio że nagrodziłaś nas za wkład w rozwój ,a Polakom za nadzwyczajną cierpliwość
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Co Ty z księżyca spadłeś?
Norwedzy mieli, mają, i będą mieli wy^%#@&ne na wszystkich oprócz siebie.
Naród ksenofobów, nacjonalistów itd, itp, więc nie oczekujcie od nich niczego poza wypłatą, miejcie chociaż trochę honoru...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
arek krol
(arkas)
Wiking
Panie Janie
Rozumiem że Pan jest przedstawicielem narodu nie ksenofobów i nacjonalistów . To zapewne Pana honor upoważnia do krytyki gospodarzy i jako gość w tym kraju pluje im Pan w twarz. Znakomity pomysł na krzewienie polskiej kultury, obyczajów i mesjanizmu narodu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
arkas napisał:
Panie Janie
Rozumiem że Pan jest przedstawicielem narodu nie ksenofobów i nacjonalistów . To zapewne Pana honor upoważnia do krytyki gospodarzy i jako gość w tym kraju pluje im Pan w twarz. Znakomity pomysł na krzewienie polskiej kultury, obyczajów i mesjanizmu narodu.


(sic...)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamilo29
(Kamilo29)
Wiking
Dzisiaj mi mija 10 dzień kwarantanny, jakoś korona z głowy mi nie spadła...
Tak się boicie tej kwarantanny jakby Wam mieli narządy przeszczepiać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ojejej
(Ojejej)
Wiking
Wiesz... Pieniądze im uciekają. Mam znajomych co przyjeżdżają i idą na 2 dzień do pracy. Po mojemu powinni zrobić bazę danych jak w Pl. Może i nie ma tego całego koronavirusa, ale przepisy obowiązują wszystkich...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nie tylko ida na 2 dzien do pracy to akurat jest ok..przeciez masz normalny odpoczynek a np. lot trwal tylko 2 godziny..
...bardziej martwia mnie ci co w dniu wylotu sa w pracy , ze nawet prysznica nie wezma przed wylotem bo juz nima czasu ...djengi tylko sie licza!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
To nie strach a prosta matematyka bez kalkulatora.Otrzymujesz 3 tygodnie urlopu 21 dni z tego 10 dni rezerwujesz kwarantanna w Norwegi po powrocie czyli - jeszcze 2 dni na podróż więc zostaje 9 DNI URLOPU ( szału nie ma ) ,chyba że szef zgadza się na powrót do pracy na zasadzie zaufania natychmiast , co również jest możliwe ale to loteria i ten przypadek gwarantuje swobodę dysponowania 21 dniami urlopu bez stresu, lecz bez tej zgody taki szef ma pełne prawo zwolnic takiego pracownika bo nie stawił się na czas do pracy .I jeszcze jedna możliwość to szukanie alibi i próby oszukania systemu i nie chodzi o utratę finansów ale zgodne z prawem rozwiązanie tych nietypowych sytuacji dopuszczających stosowania ograniczeń.Pytam kiedy to oprotestujemy rodacy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok