Umowę o pracę miałam bo trzeba pokazać na polskiej i norweskiej granicy i paszport również Nikt nie pytał w Polsce po co przyjechałam w Norwegi również. Miłego urlopu życzę.
6 Lat temu
1 NOK
Witam. Szukamy ciesli szalunkowych / zbrojarzy / betoniarzy do pracy na projektach w Oslo i okolicach. Doswiadczenie min. 6 lat, samodzilnosc wymagane. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie wedlug umiejetnosci i doswiadczenia. Prosimy dzwonic lub pisac bezposrednio do osoby kontaktowej. Osoba kontaktowa : Andrzej + 47 967 49 936 ; bygg.anlegg@gmail.com