Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Koronawirus w Norwegii: bieżące informacje [TEKST AKTUALIZOWANY] - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Koronawirus w Norwegii: bieżące informacje [TEKST AKTUALIZOWANY]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
mnie ciekawi jak sa chronieni pracownicy zatrudnieni w agencjach pracy oraz ci posiadajacy tylko D-nummer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 51  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mari Dzins
(tlooczeq)
Wiking
Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Emilia91)
Wiking
a czy Ci którzy chcą wrócić jutro do Norwegii, gdzie maja swoją prace i pozwolenie na pobyt , czy nie będzie problem z granicami ??przez Szwecję do Norwegii ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Subzeero
(Subzeero)
Wiking
Witam. Może ktoś bardziej zorientowany spróbuję się wypowiedzieć co z pracownikami którzy posiadają jedynie d -nummer.

W moim przypadku praca rotacyjna 2/2. Pracuje od czerwca 2019. Pracowałem jeszcze jakieś 10 m-cy na przełomie 2017/18.
Pracodawca wysyła mnie na permiterring. Nie mam stałego meldunku w Norwegii, konta bankowego w Norwegii, nie mam norweskiego nr telefonu, nie mam bank id, buypass ani smartkort. Przebywam aktualnie w Polsce. Przekroczyłem kwotę 1.5 G która uprawnia mnie do skorzystania z zasiłku.
Wiem że będę musiał skontaktować się z NAVem a do tego potrzebny jest Bank ID, buypass, smartkort...
Nie mam możliwości powrotu do Norwegii z powodu CoVid-19.
Teraz pytanie czy mogę zamówić buypass , smartkort do Polski?
Jak z tego wybrnąć żeby nie zostać na "lodzie" ?

Myślę że wiele osób jest w sytuacji podobnej do mojej. Z góry dziękuję za hejt typu " trzeba było założyć sobie wcześniej konto" lub " to co ty pracujesz tyle czasu w Norwegii i nie masz jeszcze konta w Banku czu stałego numeru ?? "

Pozdrawiam !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 36  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ma-r-cin
(Ma-r-cin)
Wiking
Jak ktośchce wrócić. Promy działają z Karlskrony. Znajomi wracają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Fixon)
Wiking
Z ląd będziesz?Masz miejsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ma-r-cin
(Ma-r-cin)
Wiking
Ja właśnie wypełniłem formularz i myślę, że mogę pomóc. Napisz do mnie to podam wskazówki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Fixon)
Wiking
Też muszę się tam dostać,ma masz wolne miejsce?Jestem zdrowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Paulina457899)
Wiking
Witam
Jaki nr formularza muszę wysłać do nav jako firma jednoosobowa??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok