Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Tysiące osób nie otrzymały należnego podatku. Kolejny skandal z udziałem NAV - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Tysiące osób nie otrzymały należnego podatku. Kolejny skandal z udziałem NAV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Nasz rodak, który im smarował fekaliami czytnik kart wejściowych w Halden wiedział by jak ich właściwie ukarać. Nav to takie państwo w państwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Pabllo31
(Pabllo31)
Wiking
Pozew zbiorowy i jazda z Nimi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Nawet pojecia nie macie jakie jeszcze przekrety ma nav na sobie.(chcialem napisac na sumieniu ale oni sumienia raczej nie maja)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Proszę o wyrozumiałość....ten naród 40 lat temu z kawałkiem wyszedł dzięki ropie z jaskiń i zszedł z drzew....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
antychryst napisał:
Proszę o wyrozumiałość....ten naród 40 lat temu z kawałkiem wyszedł dzięki ropie z jaskiń i zszedł z drzew....

...a teraz tobie teraz tę jaskinię wynajmują..i to drogo!
...i kto tu jest głu.i?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
antychryst napisał:
Proszę o wyrozumiałość....ten naród 40 lat temu z kawałkiem wyszedł dzięki ropie z jaskiń i zszedł z drzew....

Może czas żebyś sam z drzewa zszedł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
antychryst napisał:
Proszę o wyrozumiałość....ten naród 40 lat temu z kawałkiem wyszedł dzięki ropie z jaskiń i zszedł z drzew....
...a teraz tobie teraz tę jaskinię wynajmują..i to drogo!
...i kto tu jest głu.i?


Malo precyzyjna wypowiedz, bo teraz nie wiem czy zszedl z drzew czy wyszedlz jaskin. Dobrze by bylo zeby ta wypowiedz byla poparta jakims zrodlem i wtedy mozna by to wyjasnic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
A ja wam powiem ze zajmujecie sie glupkowatym komentowaniem nie skupiajac sie na meritum sprawy wiac dla niektorych tak juz znorkowanych to jakby sie nic takiego nie stalo.Obudzcie sie wiec i skojarzcie ze to nie pierwszy raz norwegowie wykazuja podwojna moralnosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Kolego jestesmy tu i to opisujemy to co sie tu dzieje. Wiekszosc tych co sie tu znalezli wyjechali z polski do niby raju a wjechali jakby z deszczu pod rynne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok