Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Tak brawo demokrato wiekszosc ma zawsze racje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Gwoili scislosci, jak jechali do raju tow zlym kierunkuTu nie ma raju. Raj jest na polskiej wsi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Ciesze sie ze nareszcie zrozumiales.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

()
Stały Bywalec
Nie ciesz sie synku. Przedwczesna Twoja radosc. To co ja zrozumialem to to, ze oni zeszli z drzew do jaskini w ktorej ty mieszkasz i teraz potrzebujesz pomocy z NAV. A oni, z braku moralnosci ciebie olali.
I rozumiem, ze mimo iz na razie nie mam z NAVem nic wspolnego, to jak bede potrzebowal pomocy to mam pojechac do Polski, bo tam sie moralnie dba o obywatela. OK, tak zrobie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
noregg napisał:
Wiekszosc tych co sie tu znalezli wyjechali z polski do niby raju a wjechali jakby z deszczu pod rynne.

Hm, wiekszosc rozumnych, ktorzy wyjechali nieprzypadkowo z Polski poradzi sobie w wiekszosci krajow swiata.
Ci mniej rozumni nie poradza sobie nigdzie.Zwlaszcza w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Co za durny narod Za komuny wyjezdzali bo bylo zle. Za
Tuska wyjezdzali bo bylo zle.
Za pisu i kaczuchy wyjezdzaja bo jest dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cham napisał:
Co za durny narod Za komuny wyjezdzali bo bylo zle. Za
Tuska wyjezdzali bo bylo zle.
Za pisu i kaczuchy wyjezdzaja bo jest dobrze


Sprostowanie - w Polsce jest za dobrze. A Polak nie lubi jak jest za dobrze, bo nie ma zbyt duzo powodow do narzekan.
W Norwegii natomiast jest bardzo niedobrze i mozliwosc narzekania jest nieograniczona.
A to miernota lubi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Co do polskich urzędów to każdy z nas wie jaka to patologia. Nie wiem jak było przed komuną, ale podejrzewam ze za komuny prosty lud dostał trochę władzy i leczyli swoje kompleksy. Urzędy są zazwyczaj obsadzane rodzina i znajomymi wiec nikt nie musi być miły bo praca jest pewna. Wole norweskie urzędy, fałszywe uśmiechy od chamstwa w polskich. W Polsce w firmach prywatnych jest inny świat, odstraszysz klienta to stracisz prace. W urzędach powinny być jakieś premie za uśmiech, rozwiązywanie problemów ludzi a nie rzucanie kłód pod nogi. Partie nie maja tu nic do rzeczy, to jest nasza mentalność. Wystarczy poczytać komentarze pod norweskimi artykułami a na przykład tu, zobaczycie roznice...
Nie wiem o jakich wy wyjazdach mówicie, kiedyś często pytali się mnie o prace w Norwegi, dziś nikt się nie pyta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Caly narod durny a cham to ciekawe jaki zwykly czy niezwykly?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Xx1 napisał:
Nie wiem o jakich wy wyjazdach mówicie, kiedyś często pytali się mnie o prace w Norwegi, dziś nikt się nie pyta.

SSB. W 2018 przyjechalo do N 4952 Polakow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok