Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Tomasz Szymanski Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Josef Satan sobek22 sebastian_34 veni vidi vici (1940 niezalogowanych)
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
Oby wiecej ludzi bylo pokroju tego konsula.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Makaryna napisał:
I tu jest właśnie, to polskie, bezsensowne „kozaczenie”: w tzw. rządzie polskim jak i wśród Polaków mających problemy z Barnevernet. Nie słucha się, co się do nich mówi, tylko ja wiem swoje i tak zrobię !!!
Barnevernet próbuje najpierw zwrócić uwagę na problem, ostrzega, wskazuje co jest nie tak. Ale kto mi tam będzie mówić ?! Ja wiem lepiej, mam swoje racje, a poza tym nie jest to „ dostatecznie uzasadnione” !!!
To samo się dzieje z konsulem. Nikt mu nie musi mówić jak postępować !!! Chcą go wydalić ? Polski rząd: a właśnie, że zostanie, bo nie jest to „dostatecznie uzasadnione”.
I dojdzie do sytuacji, ze odbiorą mu immunitet, skują w kajdanki i deportują. I wtedy będzie krzyk i zgrzytanie zębów.
Ale nikomu nie przyjdzie do głowy żeby słuchać co się do nich mówi i wyciągać wnioski.


Bra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -28  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Polak-konsul zakłócał reżimowy system w norweskim programie...
to jak w tytule.. cyt: "zarzuty wobec pracy konsula są nieuzasadnione" ,ale konsul zostaje w norwegi z 'braku powodów-dowodów' termin wydalenia do lipca"
no.. ale cóż... Norwegowie są za bardzo nadgorliwi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
"Den Katolske Kirke", jak czytalem, tez wmieszal sie do sprawy. Akuratnie ich to rozumiem dlaczego sa przeciw barnevernet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Cartrans77
(Cartrans77)
Wiking
Tej machiny już się nie cofnie, palimy siła ich poukładany pieprzoną poprawnościà system...brawo ty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
xxx yyy
(sagan)
Nowicjusz
Xx1 napisał:
Powinien być jak najdłużej i powinien być przykładem dla innych. Tuskowi kiedyś jeden, chyba holenderski polityk powiedział „pieje kogut na kupię gnoju”, nie bronił ani siebie ani narodu („kupy gnoju”) a znany jest z ciętych ripost... Tak się robi karierę w Europie. Jeśli ktoś chce naprawiać zło kończy jak Kowalski. Obrońcy barnevernet i Norwegi chyba mało histori słyszeli na temat tej instytucji. Oni potrafią zabrać dziecko ze szkoły lub przedszkola z powodu jakiejś fantazji, wiele dzieci lubi fantazjować a jak ktoś tego nie rozumie to jest debilem i powinien w szpitalnej izolatce siedzieć a nie ludziom życie niszczyć...

A propos Tuska,wlasnie dostal wyroznienie za.....konfrontowanie sie z wlasnym narodem.....
Jak, ja czekam na jego powrot na bialym koniu.....ach mowie wam jak czekam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...czekasz na ...baty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok