Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Karta podatkowa w Norwegii - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Karta podatkowa w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(MichalHaratym)
Wiking
Mam pytanie , jak uzyskać nową karte podatkową ? może ktoś mi opisać krok po kroku jak to zrobić bo ja sie pogubiłem . I ile czasu trzeba czekać na nową kartę ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
W przypadku zamówienia pierwszej karty podatkowej trzeba udać się osobiście do Skatteetaten. Jeżeli natomiast karta już była kiedyś zamawiana i chciałby Pan zmienić kartę podatkową, to są 2 możliwości.
1. W przypadku stałego numeru personalnego można zrobić to elektronicznie po zalogowaniu się na stronie skattu
2. W przypadku D-nummeru kartę zamawia się papierowo wysyłając podanie do Skattu
Zgłoś wpis
1 Post
Rom3
(Rom3)
Wiking
Witam
Mam pyatnie, zwiazane wlasnie z karta podatkowa. Zamowilem karte w urzedzie pod. ale podalem za mala kwote przewidywanego dochodu : 50000 kr. I chcialbym sie dowiedziec jak moglbym zmienic ta kwote. Jestem zarejestrowany w sakcie i mam dostep do midiID oczywiscie mam d numer. Czy moge ja zmienic wlasnie przez midiID i jak to zrobic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
W przypadku D-nummeru, gdy pierwsza karta była już wcześniej zamówiona, o nową kartę wnioskuje się w formie pisemnej wysyłając stosowny druk do Skatteetaten. W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do kontaktu: www.mojanorwegia.pl/podatki/kontakt.html
Zgłoś wpis
1 Post
mareczek74
(mareczek74)
Wiking
Witam. Pracuję od listopada i posiadam d number. Byłem w urzędzie w listopadzie w dniu podpisania umowy o pracę... Czy teraz, tzn w styczniu mogę osobiście w urzędzie załatwić kartę podatkową na kolejny rok...? Jakie dokumenty muszę mieć ze sobą i do kiedy muszę sprawę załatwić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jeżeli w listopadzie był Pan osobiście w urzędzie i zamówił kartę podatkową, to teraz może Pan zamówić nową kartę na 2019 drogą pocztową lub elektroniczną.
Zgłoś wpis
1 Post

(Yogy)
Wiking
Witam czy możecie podpowiedzieć w którym miejscu w Altin trzeba rozpocząć wypełnianie wniosku o kolejną karte podatkową na 2019?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fernando91)
Wiking
Witam jeśli nie mam karty podatkowej na ten rokvmusse iść osobiście do urzedu i wypełnić wniosek tak ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Osoby z d numerem mogą korzystać z altin.. Ja mam d numer i konto na Altin .. Wprowadzacie ludzi w błąd twierdzac ze tylko posiadając personalny mozna załatwiac sprawy urzedowe przez internet a z d numerem trzeba osobiscie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok