Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

#MojePoczątki: Lakierowania aut uczyłem się z filmików na YouTube. Kilka dni później zacząłem pracę w Norwegii - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
WOW może to Jezus hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keram82 Keram82
(Keram82)
Wiking
Życie dla ludzi nie mających ambicji... tępy warszawiak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Warsztat samochodowy przyjąl na stanowisko lakiernika kogos bez zadnego wyksztalcenia lub doswiadczenia w tym kierunku? To chyba jakis żart.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysiekww
(krzysiekww)
Wiking
prawda w tym niestety jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
Jeśli w ciągu tygodnia można się nauczyć lakierowania i być przyjętym do pracy. Świadczy to tylko o tym jaki jest poziom norweskiego lakierowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Rafalsky)
Wiking
...Zaznacza, że jeśli chciałby żyć w Norwegii tak, jak żył niegdyś w Warszawie – wychodząc ze znajomymi na kolację i wino do restauracji co weekend, korzystając z usług eleganckiego salonu fryzjerskiego czy jeżdżąc od czasu do czasu taksówką – z jego wypłaty wiele by nie zostało. ....

W Polsce też mu niewiele zostało bo jak sam pisze tylko długi, przehulać majątek można w każdym kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malwizimna
(Malwizimna)
Wiking
Mieszkałam tu 3 lata i też wyjechałam, Norwegia jest słaba i taka jest prawda, a ludzie nieudacznicy i ciamajdy w większości. Ma racje i ma jaja mówić wprost czego inni nie potrafią w Norwegii, a to z automatu go wyróżnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Ot co............... nieudaczniak. W Polsce zawalil interes, w N mu nie poszlo i i tu i tam zwala wine na innych.
Obserwacje i wnioski te cienkie. Norwegia nie jest krajem ludzi rownych. Jest krajem w ktorym ludzie Maja rowne mozliwosci a to jest zdecydowana roznica. Reszte trzeba zrobic samemu
Zarobic na dom(palac) i samochod i wrocic. Hm...... i co?Ten dom bedziesz jadl a na deser samochod?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Wiking
Przyjechał bez wykształcenia pomysłu etc. W Polsce nie był w stanie poprowadzić firmy. Przez weekend nauczył się malowania samochodu -nic dziwnego że go zwolnili jak zaczęły się reklamacje. Mieszkał u brata praktycznie zero kosztów i sobie nie poradził. Łapy opadają jak czytam takie opinie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok