Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Vggd
(Vggd)
Wiking
Aż przykro się to czyta. Norwedzy wspierają tych Polaków, a wy chcecie ich dobić.
Nikt nie twierdzi, że zrobili dobrze,zgadzając się na pewne warunki aż do tej pory. Ale to nie pierwszy raz, kiedy ludzie dopiero po jakimś czasie uderzą się otwartą dłonią w czoło i pomyślą "ale byłem debilem". Taka domena człowieka, że lubimy mieć nadzieję.
Bardzo dobrze, że postanowili zawalczyć o to, co im się należy. A my wszyscy powinniśmy ich wspierać, może sami kiedyś znajdziemy się w podobnej sytuacji.
Naprawdę chcecie dowieść, że Polak Polakowi wilkiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
opolo
(opolo)
Nowicjusz
PiotrGora napisał:
@Jan Paweł a może tak opłacanie domku i do tego jakieś pożywienie trzeba było kupić. Kocham matematykę "januszow" takich jak ty.
Co do Oświęcimia to zapraszam na wycieczkę i poznanie trochę historii. Co do 3000 nadgodzin to polecam czytać ze zrozumieniem bo w artykule napisano do 3000 nadgodzin. Ale ktoś tutaj teczki nie nosił... Ja sam miałem max 1600 nadgodzin.
Co do walczenia o "kasę za friko" po pierwsze nie za friko tylko za naszą ciężką pracę.
Po drugie nie walczymy o pieniądze do tyłu tylko o godziwe umowy w których nadgodziny są normalnie naliczane. W kwietniu KAZANO podpisać nowe umowy w których jest zapis że normalny tydzień pracy to 50h. Do tego musisz być 40h dyspozycyjny kiedy firma chce. Najlepiej oceniać kiedy się nie zna wszystkich faktów i nawet nie chce się porządnie przeczytać artykułu.

50h. Do tego musisz być 40h dyspozycyjny kiedy firma chce.
to tez jest nielegalne
robisz za 3 a wyplaty polowe max 40 g na tydzien
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(82norki)
Wiking
a ja nie rozumiem jednego ,lipny zaklad pracy zmieniam prace i po sprawie .nie wiem po co ta cala afera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sebastian Kiełbasa
(sebastianek99)
Wiking
A mój rekord tam to 36 godzin i żyje, człowiek był głupi i tyle ślę teraz yo już inna historia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok