Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
kamil75 napisał:
mam tu 18 i 15 letnie corki w Oslo
sa juz norami bo sie tu urodzily, mowia po polsku dobrze ale wiadomo norweski to ich jezyk
2 lata temu bylismy u rodziny w PL doszlo do dyskusji ze w norwe niski pozim itd
moje corki sie oborzyly ze nie prawda i same zaproponowaly cos takiego jak Matura to bzdura i tak sie przy stole bawili z kuzynostwem
DODAM ZE TU W NORWE SA JEDNE Z LEPSZYCH W SZKOLE
nigdy sie tak wstydu nie najadlem jak wtedy- mam tepe corki z matmy , gegry, fizy ogolnie sa tepe nawet nie zdawalem sobie z tego sprawy
zona tez byla zaszokowana


"Matura to bzdura" pokazuje jak słabą, podstawową wiedzę ma zdecydowana większość uczniów polskich szkół. Polecam pograć i każdy się przekona jakim jest "orłem"....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Ja tam nie wiem za duzo. Wydajemi sie jednak ze matura nie moze miec zbyt wielkiej wartosci skoro mnie udalo sie ja zdac. No ale teraz na pewno ma wieksza wartosc bo teraz to lesnicy egzaminuja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cham napisał:
Ja tam nie wiem za duzo. Wydajemi sie jednak ze matura nie moze miec zbyt wielkiej wartosci skoro mnie udalo sie ja zdac. No ale teraz na pewno ma wieksza wartosc bo teraz to lesnicy egzaminuja.

Tak na moj wiesniacki umysl to nie zdana matura stanowi o zasobie wiedzy i umiejetnosci.
Ja mature zdalem, a w dalszym ciagu okazuje sie, ze duzo nie wiem.
I coraz czesciej wiem, ze nic nie wiem.
Jak to mozliwe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Zapytaj lesnika.........albo ksiezniczki. Ci to wiedza!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok