Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
To sa dobre szkoly do tworzenia leni smierdzacych i niezaradnych zyciowo , ten kraj ma bardzo wysoki odsetek samobojstw i kazirokow , jest ich ledwie 5 milionow a kraj calkiem spory , dopiero od lat 90 buduja normalne zycie bo maja fundusze i jest postep , wraz z imigrantami ktorych potrzebuja jak powietrza ,dotarla tez cywilizacja , tylko policja nic nie ogarnia bo sa wszoku ze brakuje czasu na julebord i kawe , oni oficjalnie nie mieli komunizmu i rezimu a i tak jeden milion norkow czmychlo do USA , my mielismy bardzo tragiczna historie ale wkoncu kraj zaczyna sie odbudowywac i to bez bogatych zloz ropy i gazu !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Polacy to nawet gdyby mieli zloza ropy i gazu to i tak nie potrafiliby go wydobyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
No a jak by juz ktos by im pomogl to wydobyc.....to i tak by to przepili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
A jak by juz przepili..........to potem by sie jeszcze przez 300 lat chwalili, ze mieli rope ale przepili. Dumni oczywiscie jak pawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
kamil75 napisał:
mam tu 18 i 15 letnie corki w Oslo
sa juz norami bo sie tu urodzily, mowia po polsku dobrze ale wiadomo norweski to ich jezyk
2 lata temu bylismy u rodziny w PL doszlo do dyskusji ze w norwe niski pozim itd
moje corki sie oborzyly ze nie prawda i same zaproponowaly cos takiego jak Matura to bzdura i tak sie przy stole bawili z kuzynostwem
DODAM ZE TU W NORWE SA JEDNE Z LEPSZYCH W SZKOLE
nigdy sie tak wstydu nie najadlem jak wtedy- mam tepe corki z matmy , gegry, fizy ogolnie sa tepe nawet nie zdawalem sobie z tego sprawy
zona tez byla zaszokowana


"Pogratulowac" corkom ojca. Jak widac posiada dobre, polskie wyksztalcenie i kieruje sie prawdziwa miloscia ojcowska wypowiadajac sie o swoich dzieciach.
BRAVO!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tomasz Cybulski)
Wiking
Powiem tak, dla dzieci to pewnie super ale pod względem nauczania jest to okropne. Ja pojechałem do Norwegii w wieku 16 lat i chciałem się zaprzyjaźnić z jakimś nastolatkiem w moim wieku. Niestety, wydaje się że jesteśmy w tym samym wieku a odstęp intelektualny jest masakrycznie duży. Dziecinada, obserwuje niektóre dzieci i nie są one w stanie powiedzieć takich słów jak proszę, dziękuję czy przepraszam. MASAKRA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Lesterek -
(Lesterek1)
Wiking
Polecam szkołę w Porsgrunn!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
Polecam ......... zeby jak naszybciej zabrac swoje dzieci i wyjechac stad. Do Polski ! W trosce o to zeby dzieci sie wyksztalcily na dobrych patriotow i prawdziwych Polakow !!!!!!!!!!!!!!!! Zeby sie nauczyly mowic przepraszam , prosze i dziekuje. Najlepiej niech sie po polsku tego naucza bo to najwazniejsze !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Quercus Polonus)
Wiking
Powiem tylko ze dzieci po norweskich barne ,ungdom i vidergående moga zapomniec o polskich uczelniach wyzszych. Chyba tylko o tych dla zagranicznych z o polwe zredukowanym programem. Vide platne szkoly medyczne dla obcokrajowcow z jez. ang. jako wykladowym.
Mamy z zona potworne wyrzuty sumienia ze nasza swego czasu potwornie zdolna12 letnia corka zostala zredukowana intelektualnie do warzywa funkcjonujacego w tym systemie. Dodam ze lepiej radzi sobie nawet z norweskim od tubylczych dzieci.
Patrzac na program nauczania w jej szkole i porownujac go z programem w Polsce bardzo sie obawiamy ze nie da sobie rady na polskich wyzszych uczelniach a myslimy o powrocie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Quercus Polonus napisał:

Patrzac na program nauczania w jej szkole i porownujac go z programem w Polsce bardzo sie obawiamy ze nie da sobie rady na polskich wyzszych uczelniach a myslimy o powrocie .


Da radę. Sprawdź sobie ilu Skandynawów studiuje w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok