Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Szkoda, że w Polsce nie mamy tak radosnego święta.” O obchodach Święta Konstytucji w Norwegii - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
" Szkoda, że w Polsce nie mamy tak radosnego święta."
Ależ mamy,każdego 10go dnia miesiąca na Krakowskim Przedmieściu,radosne oszołomy świętują...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Kiedyś były aż dwa
1 Maja
22 Lipca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marcin K
(Martinii)
Wiking
No tak, wtedy wszyscy Polacy z Norwegii wrócili by do naszego wspaniałego kraju dla tego jednego dnia i żyli by tak códownie jak Norwedzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
5 Postów
pkk
(pkk)
Wiking
O autorze
Apolinary1871

Jestem literatem, krytykiem literackim, prozaikiem i poetą lirykiem,niezależnym dziennikarzem,,m.in. publicystą "Warszawskiej Gazety", "Głosu Polskiego" Toronto, "Kuriera " Chicago "Dwukropka" RPA i światowej prasy polonijnej. Uhonorowany zostałem Medalem Komisji Edukacji Narodowej i odznaką Zasłżony działacz kultury. Jestem członkiem Związku Piłsudczyków. pl.gravatar.com/aszumanski aleksanderszumanski.pl W dorobku pisarskim posiadam 14 wydanych książek poetyckich i prozatorskich. Ostatnio wydana książka: "Mord polskich dzieci w łódzkim getcie" (Wydawnictwo "Bolinari" 2013)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Ja się w cale z tym panem zgadzać nie muszę .
1 Parady wojskowe tak przez niego krytykowane ,odbywają się na całym świecie i są okazaniem społeczności że może czuć się bezpiecznie .
2 ,Państwo to wespólnota interesów społeczeństwa na danym terenie , tak powstały i tak funkcjonują .Prostym przykładem są teraz referenda decydujące o secesji .Lub wojna secesyjna Stanów Zjednoczonych .Albo łączenia się .
3 Co do jednoczenia się to jestem zwolennikiem myśli Margaret Hilda Thatcher,, UE jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem, pomnikiem pychy lewicowych intelektualistów ,, To jest o nim .
Na razie tyle potem dopisze resztę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ja mendrcowi tylko przypomnę, że Chiny Ludowe to składanka wielu narodów i podras
a coś takiego jak język chiński nie istnieje
ten co się urodził w mandaryńskim za cholerę nie pojmie tego z kantońskiego itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Przeczytałem te myśli 3 razy i jestem w szoku ,aby tyle głupot napisać w jednym artykule .
Byłem pospacerować po Stavanger ,widziałem tłumy zadowolonych ludzi , w pięknych strojach narodowych . Rozśpiewany tańczący tłum młodzieży , uśmiechnięte twarze .Prawdziwy obraz dekadencji ,według tego artykułu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok