Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

8 Postów
Wiking
Zapomniałam dodać, że są to polscy terapeuci, fundacja jest polska, nastawiona na działanie dla Polaków na terenie Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
A.M Plata ..."każda fundacja działa podobnie, to znaczy, że nie pobiera opłat od ludzi, którym pomaga, a utrzymuje się m.in. z dotacji i dofinansowań od państwa"... czyt. "dojenie Kasy"....jeśli tylko mógł bym się dowiedzieć jakie to Państwo ...Polska?... no cóż każden sposób dobry do "zarobienia" ...czyt. "dojenia Kasy" ...co do reszty na prawdę popłakałem się ....ze śmiechu! ...serio! ...dobre cele nie są złe hahaha!.... uwielbiam takie "fundacje" pro publico bono .....hahaha.... aaaa róbt co chceta!.... naiwnych na świecie pełno, ja swoje problemy załatwiam sam i tak radze innym!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika Monisia Moni
(MonikaMonisia35)
Wiking
5555 właśnie widać, że swoje problemy załatwiasz sam. Styl twoich wypowiedzi świadczy o niezrównoważeniu emocjonalnym. Może zastanów się nad profesjonalną pomocą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Polly12
(Polly12)
Wiking
Vet przemoc psychiczna jest nawet wtedy kiedy partner wogole nie zdaje sobie sprawy z tego co mowi?robi zdjecia dokumentow i izoluje jesli partnerka chce sie krepsdyr na innych?Czy takze nie zwracanie na uwagi partnera brak kontaktu i poczucie de czuje sie i robi wszystko Jack by bly sam,oral oskarzanie partnerki da jego zachowanie tel jest przemoca psychiczna?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok