A.M Plata ..."każda fundacja działa podobnie, to znaczy, że nie pobiera opłat od ludzi, którym pomaga, a utrzymuje się m.in. z dotacji i dofinansowań od państwa"... czyt. "dojenie Kasy"....jeśli tylko mógł bym się dowiedzieć jakie to Państwo ...Polska?... no cóż każden sposób dobry do "zarobienia" ...czyt. "dojenia Kasy" ...co do reszty na prawdę popłakałem się ....ze śmiechu! ...serio! ...dobre cele nie są złe hahaha!.... uwielbiam takie "fundacje" pro publico bono .....hahaha.... aaaa róbt co chceta!.... naiwnych na świecie pełno, ja swoje problemy załatwiam sam i tak radze innym!