Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Agnieszka Panowicz...bzdury piszesz Paniusiu, jeśli jest przemoc w rodzinie BV wchodzi z urzędu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Agnieszka Morka
(agus8304)
Nowicjusz
Wiem co pisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Agnieszka Panowicz...wiesz co piszesz bo...?co...?...z własnego doświadczenia znasz temat....czy przyjaciółka przyjaciółki ma koleżankę co słyszała że tak jest?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Dołącze do p. Agnieszki zgadzam sie ze można uzyskać pomoc i to działa - widzę na swoim przykładzie choć w szczegóły nie chciał bym wchodzić na tym forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
U "nas " w Stavanger polecam - Alternativ til vold ( ATV ) stowarzyszenie które pomaga w sytuacjach kryzysowych - głownie wsparcie psychologiczne .. Wiadomo dużo problemów rodzi sie z alkoholu - rowniez można znaleść grupy " wsparcia " w naszym polskim środowisku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Zapraszam potrzebujących do nowo powstałej polskiej! fundacji Omnia Vobis, której jestem jedną z fundatorów, a która to zajmuje się między innymi przemocą w rodzinie jak również pokrewnymi tematami: alkoholizm i inne uzależnienia. Fundacja działa na terenie Norwegii. Zapraszam do kontaktu mailowego omniavobis1@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
A.M Plata Consulting... no i wszystko jasne...hahaha....

Naiwne laski dzwonią i mówią że potrzebują pomocy bo facet bije...no i się zaczyna dojenie kasy! Moja rada..... jak was facet bije to to go qrwa zostawcie, nie łaźcie po kościołach czy fundacjach tylko walizy spakować i do mamy, a jak jesteście ułomne to nie narzekajcie że was biją tylko weźcie sprawy w swoje ręce!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Kolega 5.. troszkę spłyca problem , czasami jest to bardziej skomplikowane - występują rożne zależności lub choćby dzieci , wtedy jest potrzebna pomoc profesjonalna aby przejść przez cały ten etap i rowniez czasami wkracza BV - jeżeli po środku sa dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
A Plata Cons .. chetnie bym sie dowiedzial jak działa bo oprócz zdjęcia z fajna babeczka na profilu nic tam więcej nie ma ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
W kwestii wyjaśnienia: każda fundacja działa podobnie, to znaczy, że nie pobiera opłat od ludzi, którym pomaga, a utrzymuje się m.in. z dotacji i dofinansowań od państwa, tak więc żadne 'dojenie kasy' się nie zaczyna.

Utworzyliśmy tą fundację po to, żeby pomagać, tak więc dziękuję za Twoją radę 555... ale myślę, że jednak zostaniemy przy naszych sposobach rozwiązywania problemów.

Do polar beer. Fundacja jest zupełnie nowa. W internecie nie ma jeszcze o niej żadnych informacji dlatego właśnie podałam maila aby się z nami kontaktować.

Mój profil na MN nie ma nic wspólnego z fundacją, to jest mój profil, z którego po prostu wrzuciłam info (profil mojej firmy, z której to właśnie się utrzymuję aby móc bezpłatnie udzielać pomocy ludziom znajdującym się w kryzysowej sytuacji).

Gwoli informacji, oprócz mnie (ja się zajmuję formalnościami) pozostali 3 fundatorzy to terapeuci, którzy za darmo odwalają kawał dobre roboty (to do tego Pana 5....). Poniżej przedstawiam założenia fundacji zawarte w naszym Statucie, który będzie dostępny na naszej stronie internetowej, jak tylko ona powstanie

Celem Fundacji jest:

1. Szerzenie wiedzy i umiejętności psychoprofilaktycznych.

2. Niesienie pomocy potrzebującym w duchu miłości bliźniego, tolerancji, dbałości o ludzką godność oraz poszanowanie praw człowieka.

3. Prowadzenie i wspieranie programów w zakresie psychoedukacji, psychoprofilaktyki, resocjalizacji, ochrony zdrowia, pomocy społecznej, rehabilitacji i readaptacji społecznej, oraz pomocy prawnej.

4. Prowadzenie działalności szkoleniowej w zakresie metodyki oddziaływań psychoprofilaktycznych i psychokorekcyjnych.

5. Tworzenie, prowadzenie i wspieranie działań, programów i placówek służących profilaktyce i rozwiązywaniu problemów uzależnień oraz zdrowia psychicznego w tym udzielanie pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej.

6. Terapia uzależnień, poradnictwo, profilaktyka uzależnień, redukcja szkód, wynikająca z procesu uzależnienia.

7. Gromadzenie środków i zasobów materialnych w celu tworzenia, utrzymania i wspierania, oraz finansowania tych działań, programów i placówek.

Osoby zainteresowane lub potrzebujące pomocy zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok