Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dlaczego nie dostaję pełnego wynagrodzenia na zwolnieniu, czyli wszystko o 6G - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dlaczego nie dostaję pełnego wynagrodzenia na zwolnieniu, czyli wszystko o 6G
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Błoch
(Marek Błoch)
Wiking
mam dużo znajomych którzy zarobili powyżej 540 000 kr,a Nav płaci im według stawki jaką mają na godzinę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Błoch
(Marek Błoch)
Wiking
to dlaczego nav placi ile zarobiło się w ostatnim tygodniu,a ja zarobiłem w 2014 roku 526 000kr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Błoch
(Marek Błoch)
Wiking
proszę o odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
Jeszcze nie pojąłes strategii tej strony? Chodzi o to by błednie informować aby więcej ludzi trafiło ze swoimi problemami/niewiadomymi i zapytaniami do tej firmy ktora za zmiane adresy meldunku w norwegii pobiera 99 pln - a to przeciez kazdy moze zrobic za darmo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
@Marek Błoch - czy mógłbyś sprecyzować swoje pytanie? O jaki zasiłek chodzi? Wyliczając podstawę do zasiłku NAV bierzę pod uwagę dochód do 6G, artykuł nie zawiera błędnych informacji.
Zgłoś wpis
1 Post
Marek Błoch
(Marek Błoch)
Wiking
jestem cztery miesiące na chorobowym i nav płaci mi dniówkę według mojej stawki godzinowej,a w 2014 roku zarobiłwm 226 000 koron.poprostu mój pracodawca wysłał informacje o moich zarobku z ostatniego tygodnia.a srednia z ostatniego roku.dostaje 1596 koron dzienie,a moja srednia z 2014 roku wynosi okolo 2000 koron na dobę.proszę o numer tel to zadzwonię do pani.pozdrawiam.marek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Bdrozd napisał:
Jeszcze nie pojąłes strategii tej strony? Chodzi o to by błednie informować aby więcej ludzi trafiło ze swoimi problemami/niewiadomymi i zapytaniami do tej firmy ktora za zmiane adresy meldunku w norwegii pobiera 99 pln - a to przeciez kazdy moze zrobic za darmo.
A jak tam leci koledze Siusiakowi z Ełku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
a ty jeszcze nie w okopach towarzyszu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ja kuzynie czekam na 3 Wojnę Światową aby walczyć gdzieś dzielnie jak żołnierze proroka Andersa przez 3 lata na plażach Palestyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok