Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
może jakieś minimum
żeby polski Pan Prezydent chętnie za dojczemarki gnoju z obory u bauera nie wyrzucał
widłamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
132 Posty

(crow)
Stały Bywalec
Rozumiem Z tych kryteriow wnosze ze moglbym byc prezydentem. Tylko ........ kto to byl ten Jan Pawel III ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kiedyś Pan Jerzy Urban przytaczał wypowiedzi dostojników watykańskich
już nigdy więcej, żaden Polak nie będzie papieżem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
crow napisał:
Rozumiem Z tych kryteriow wnosze ze moglbym byc prezydentem. Tylko ........ kto to byl ten Jan Pawel III ?

Trzeba zapytac Bronislawa Marysie Komorowskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
Karol.Ky napisał:
Remigrant napisl:
To może sam wyjaśnij, dlaczego uważasz za tępaków glosujących na Komoruska,
a już na Dudopacynkę nie.

Zaczniijmy, prezeydent winien reprezentowac pewien poziom
- wyglaszanie przemowien bez kartki, jezeli prezydent nei jest w stanie rpzygotowac sie do 10 minutowego wystapienia, zamiast tego czyta z kartki to cos jest nie tak. Problemy zdrowotne?
- znajomosc etykiety
- nie powienien posiadac dziwnych zwiazkow: pro civili, WSI
- wiedzec co podpisuje, jakie ustawy itp. Obecny prezydent nie wie.
- znac historie kraju, ktorym wlada vide: Jan Pawel III, Polska konstytucja trzecia na swiecie i inne kwiatki
- opanowanie,
- wypadaloby znac jezyk obcy?
- miec biografie, bo jak na razie nie ma oficlanych biografi wiekszosci politykow w Polsce
Czy Komorowski jest proobywatelski? Jak bylo w sprawie referendum o sprawie szesciolatkow?
No wiesz, przecież moje pytanie nie tego dotyczyło, nie ściemniaj i nie odwracaj kota ogonem, ponieważ stracisz w moich oczach zbyt wiele.
Wiem, olewasz to wszystko ciekłym azotem, niemniej, jak piszesz A, to mniej na tyle odwagi by odpisać uczciwie na zadane pytania.
Przypomnę:
Dlaczego uważasz głosujących na Komoruska za tępaków,
a głosujących na Dudopacynkę już nie.
Przecież i jedni i drudzy, nie muszą znać dokładnie to co obaj politycy, znaczą na co dzień w swoich prywatnych domach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
tylko idiota obraza Dude

zeby od innych wymagac trzeb najpierw samemy tak robic inaczej to hipokryzja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
mongoł napisał:
tylko idiota obraza Dude

mnie się wydaje, że ludzie tu jako tako nie obrażają Dudy
tylko jak na miłość boską ktoś normalny, zwykły, godny szacunku
zgodziłby się swoją osobą,
swoim nazwiskiem
reprezentować partię sztucznej mgły smoleńskiej
są gdzieś jakieś granice szaleństwa, polskiego kurewstwa i zbydlęcenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Na kolejne wybory nie ide,ani hej duda dej mnie nie interesuje ani drugi sluga jej ekscelencji
Dziwisza.Jak bedzie silny prezydent to nie bojcie sie poczujecie po kieszeniach jak zloty pojdzie w gore,korona w døl.Zapamietajcie co obiecuje i za pare lat mu przypomnijcie co obiecal.Kukiz dla mnie nie reprezentuje nic,nawet jak mowil to uzywal czesto slowa "Ja" i "Polska",przegral na wlasne zyczenie wiec nie wiem po co sie tlumaczyl,w debacie czytal jakies listy czytelnikow,krzeslo ze smietnika przyniosl,i czytal z kartki.Politycy w polsce pozostali razem z emerytami,studentami,szkolnikami,bezrobotnymi i 100 000 panom,ktorzy czasem rzuca resztki ze stolu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
napisał:
Karol.Ky napisał:
Remigrant napisl:
To może sam wyjaśnij, dlaczego uważasz za tępaków glosujących na Komoruska,
a już na Dudopacynkę nie.

Zaczniijmy, prezeydent winien reprezentowac pewien poziom
- wyglaszanie przemowien bez kartki, jezeli prezydent nei jest w stanie rpzygotowac sie do 10 minutowego wystapienia, zamiast tego czyta z kartki to cos jest nie tak. Problemy zdrowotne?
- znajomosc etykiety
- nie powienien posiadac dziwnych zwiazkow: pro civili, WSI
- wiedzec co podpisuje, jakie ustawy itp. Obecny prezydent nie wie.
- znac historie kraju, ktorym wlada vide: Jan Pawel III, Polska konstytucja trzecia na swiecie i inne kwiatki
- opanowanie,
- wypadaloby znac jezyk obcy?
- miec biografie, bo jak na razie nie ma oficlanych biografi wiekszosci politykow w Polsce
Czy Komorowski jest proobywatelski? Jak bylo w sprawie referendum o sprawie szesciolatkow?
No wiesz, przecież moje pytanie nie tego dotyczyło, nie ściemniaj i nie odwracaj kota ogonem, ponieważ stracisz w moich oczach zbyt wiele.
Wiem, olewasz to wszystko ciekłym azotem, niemniej, jak piszesz A, to mniej na tyle odwagi by odpisać uczciwie na zadane pytania.
Przypomnę:
Dlaczego uważasz głosujących na Komoruska za tępaków,
a głosujących na Dudopacynkę już nie.
Przecież i jedni i drudzy, nie muszą znać dokładnie to co obaj politycy, znaczą na co dzień w swoich prywatnych domach.


A jak ktoś moze być mądry, gdy za prezydenta chce mieć wydmuszkę? Jak można wybierac kogoś, kto na spotkaniu głów państw mówi o bigosowaniu. Czy wybranie na prezydenta osoby, która nad trumnami urzędników państwowych śmieje sie jest mądre?Starczy nam już prezydentów typu: mogiem, zrobjem, pełnych nadzeji i bulu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
jasta102 napisał:
mongoł napisał:
tylko idiota obraza Dude

mnie się wydaje, że ludzie tu jako tako nie obrażają Dudy
tylko jak na miłość boską ktoś normalny, zwykły, godny szacunku
zgodziłby się swoją osobą,
swoim nazwiskiem
reprezentować partię sztucznej mgły smoleńskiej
są gdzieś jakieś granice szaleństwa, polskiego kurewstwa i zbydlęcenia


widac zona mu tak kazala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok