Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Policja przeszukuje lokale zajmowane przez katolickiego biskupa w Oslo - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Policja przeszukuje lokale zajmowane przez katolickiego biskupa w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
Traktują wszystkie instytucję tak samo ?? A BV nie skontrolują bo jest ponad prawem. A urząd celny ostatnio wysyłał błędne wezwania do zapłaty ,,w wyniku błędu z kont niektórych właścicieli zniknęła suma wyższa niż powinna ,,Urząd celny i takie błędy?? Podwójnie zainkasowali pieniądze z kont właścicieli samochodów??Jak to możliwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ola Ola
(Oluska)
Wiking
Polacy - jest nas tu ponad 100 000 (oficjalnie), nic dziwnego ze w Norwegii przybylo raptownie katolikow...
Do mnie tez dzwonili z kurii, mila pani wszystko mi wytlumaczyla, bylam na poczatku nastawiona sceptycznie, kazalam zadzwonic jej pozniej, ale sprawdzilam jakie sa fakty i faktycznie - jesli dolacze do bazy to z niczym sie to dla mnie nie wiaze, wespre kosciol katolicki nic tak naprawde nie placac, pieniedzmi ktore rzad norweski przekazuje na koscioly i wyznania (rzad pieniadze te zabiera sobie z puli wszystkich placonych podatkow, wiec nie placimy za to nic, jedynie mamy okazje zupelnie za darmo wesprzec kosciol katolicki w norwegii - a wiec tak naprawde nas, polakow).
Pani zadzwonila jeszcze raz, na nic nie namawiala, powiedziala ze jesli mam opory przed rejestracja telefoniczna, moge sie dopisac rowniez przez internet:
medlem.katolsk.no
O darmowych kursach norweskiego tez mowila, sprawdzilam i faktycznie znalazlam stronke - www.stolavcourses.com/

Dlatego proponuje sie zmobilizowac i zrobic na zlosc wszystkim norweskim dziennikarzom i plotkom sianym przez protestancki rzad, ktoremy po prostu oczy wyszly z orbit, ilu polakow jest katolikami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
komu to przeszkadzalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
ale zastanawiam sie co za pies ogrodnika doniusl sam nie zje a drugiemu nie da
pewnie jakis polonorek
taka bardzo norweska zeby tylko krulestwo nie zbiednialo lepiej niech bedzie na narkotyki dla norweskich cpunow albo dla skalniaka pijaka

50 mln to tylko 746koron na osobe rocznie co do ktorych mozna zdecydowac gdzie maja trafic

jak to w kommunie za stalina tez kosciol przeszkadzal panstwu


juz sie boja ze Polacy sie zjednocza


gdzies czytalem ze jakas gowniara sie plula ze jej podatki ida na kosciol i ze chce sie wypisac
pewnie narobila szamba a pieniedzy i tak nie dostanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
Temat zastępczy bo w Norwegii jest skandal związany ze śmiercią 10 miesięcznego dziecka minister zdrowia chciał zaoszczędzić pieniądze w szpitalu w Kristiansund zamykając go w weekendy dzieci chore musiały być transportowane w weekendy do innych placówek dr.Anna Owczarz napisała do ministra ,,To ja,Hoye jestem lekarzem pediatrą Sebastiana umarł mi na rękach dlatego,że ty pobłogosławiłeś zamknięcie w weekendy wyciągnij list który ci wysłałam 23.10 gdzie proszę cię o pomoc.Wielu rodziców zrobiło to jednocześnie.Powiem ci to samo co powiedziałam dyrektorowi i kierownikowi kliniki- kompletnie się nie nadajecie do zajmowania służbą zdrowia.Zabieraj kapelusz i do widzenia ,, Łatwiej jest wpaść spektakularnie do Biskupa niż uratować życie dziecka w najbogatszym państwie świata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
W Polsce firma pt. kosciol jest nie do ruszenia.Na mocy konkordatu podpisanego zreszta przez "swietna " premier H.Suchocka z budzetu co roku wyplywaja miliony na polski kosciol i do Watykanu.Za ratyfikacje konkrodatu Suchocka dostala pozniej w nagrode posade ambasadora w Watykanie.Taka ciekawostka jakby ktos nie wiedzial z serii -wiedza bezuzyteczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Czy polska ciemna masa sprzataczo-budowlana rozumie, co to jest prawo? W kosciele w Norwegii rejestruje sie nie rozmawiajac z "mila pania", tylko samemu skaldajac albo pisemne oswiadczenie, ale w internecie po podaniu wszystkich swoich danych. Polskie klechy popelnily przestepstwo wpisujac na liste osoby, ktore nie zlozyly stosownego oswiadczenia. To nie Polska i mam nadzieje, ze trafia do wiezienia ci ktorzy dopuscili sie oszustw na taka skale. W Norwegii nie ma miejsca na polskie cwaniactwo. Nie podoba sie to wracac do polskich kosciolkow i klepac paciorki i nabijac klechom kase.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ola Ola
(Oluska)
Wiking
MOZNA rejestrowac sie rowniez przez telefon w Kosciele katolickim w Norwegii. Czy pisemnie na formularzu, czy mailem, czy przez medlem.katolsk, czy telefonicznie - jest to w swietle prawa bez znaczenia. Co do podawania numerow personalnych przez telefon - nie trzeba tego robic, rzad ma dostep do wszystkich numerow oczywiscie, wystarczy, ze zna imie nazwisko i date urodzenia.
A propo podawania daty urodzenia - to oczywiscie po to, zeby jednoznacznie odroznic jednego Kowalskiego od innego.
Nic to nie kosztuje nas, a jedynie rzad norweski bedzie musial wowczas przeznaczyc mniej na kosciol protestancki (gdzie niby prawie 80 % osob zamieszkujacych Norwegie to protestanci!) a wiecej na katolicki, czyli w wiekszosci na Polakow tak naprawde.

Jesli nawet w przeszlosci zostal zarejestrowany ktos bez swojej wiedzy, to teraz trzeba potwierdzic wszystkich raz jeszcze! - tak wiec nie utrudniajmy tego... Wystarczy odebrac telefon i powiedziec 'tak' lub 'nie'.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Polka2015)
Wiking
Do Fantomas- nie wiem, czy do mnie sie zwracales -akurat mam doktorat i 2 rozne kierunki studiow, ale nie obrazaj Rodakow piszac, ze nie mozna sie zarejestrowac przez telefon, bo akurat mozna - dziala specjalna infolinia - sama sprawdzilam, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok