Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
krowa czy jak ci tam we wszystkich wcieleniach ,jestes tak zaslepiona mezem skalniakiem ze nawet nie potrafisz pojac ze to norweg Bernt Ivar Eidsvig okaradal i potraktowal Polakow jak bezrozumne bydlo do strzyzenia
a moze rozumiesz tylko nie dopuszczasz do siebie obiektywnych faktow ,lepiej dowalic Polakom
psychiatra okreslilby to jako ,wyparcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Crow)
Nowicjusz
WujekJanek napisał:
Tak w ogóle trives ciężko bezpośrednio na polski przełożyć. Znaczeniowo to coś w rodzaju powodzi się, dobrze się układa, świetnie się rozwija, ale też być zadowolonym... Stąd Jeg trives i Norge -bardzo popularna konstrukcja- oznacza Jestem zadowolony z bycia w Norwegi, Jest mi dobrze w Norwegi, Dobrze mi się układa w Norwegii, Lubie Norwegię... No dosłownie nie da się...

Dosłownie potrafi tłumaczyć wyłącznie dr.Google - ale wszyscy wiedzą jak bardzo zabawnie potrafi się wtedy zadziać...

Grzybków i kapusty nie lubię, ogórki zaś -podobnie jak łososia- uwielbiam. Może na rzecz mojej polskości przemówi fakt iż nie jestem w stanie przełknąć lutefisk...


Takk for grundig forklaring av ordet "trives"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Crow)
Nowicjusz
cysiek2 napisał:
krowa czy jak ci tam we wszystkich wcieleniach ,jestes tak zaslepiona mezem skalniakiem ze nawet nie potrafisz pojac ze to norweg Bernt Ivar Eidsvig okaradal i potraktowal Polakow jak bezrozumne bydlo do strzyzenia
a moze rozumiesz tylko nie dopuszczasz do siebie obiektywnych faktow ,lepiej dowalic Polakom
psychiatra okreslilby to jako ,wyparcie


Co to sa "obiektywne fakty" ?
Podoba mi sie rowniez Twoj "logiczny" i efektywny sposob tlumaczenia z angielskiego na polski:

a crow - krowa

z pewnoscia tlumaczysz tak inne rzeczy tez. np:

a child - chili (papryka)
a future - futro

Tak. Efektywne to jest, musze przyznac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Crow napisał:
cysiek2 napisał:
krowa czy jak ci tam we wszystkich wcieleniach ,jestes tak zaslepiona mezem skalniakiem ze nawet nie potrafisz pojac ze to norweg Bernt Ivar Eidsvig okaradal i potraktowal Polakow jak bezrozumne bydlo do strzyzenia
a moze rozumiesz tylko nie dopuszczasz do siebie obiektywnych faktow ,lepiej dowalic Polakom
psychiatra okreslilby to jako ,wyparcie


Co to sa "obiektywne fakty" ?
Podoba mi sie rowniez Twoj "logiczny" i efektywny sposob tlumaczenia z angielskiego na polski:

a crow - krowa

z pewnoscia tlumaczysz tak inne rzeczy tez. np:

a child - chili (papryka)
a future - futro

Tak. Efektywne to jest, musze przyznac


Leszku!

cycek w swojej zaawansowanej nienawisci uwaza na dodatek, ze ty to ja. Czyli Crow to DorHan.
Biedaczyna...wedlug siebie sadzi sie innych - on ma bowiem pare roznych kont tutaj.


cycek nie jest w stanie zrozumiec, iz ktos moze miec inne poglady niz te obowiazujace na tym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Po co pisać jakieś wywody bez sensu. Zamiast tego chwycić za klawiaturę i potwierdzić , że jest się katolikiem na www.katolsk.no Pokażmy Norwegom ilu nas tak naprawdę jest. Oni myślą,że nas nie może być tak dużo, bo przecież rodowity Norweg jest jest cztery razy w swoim życiu w kościele> Pierwszy raz- jak go chrzczą, drugi- kiedy ma bierzmowanie bo trzeba zebrac duzo kasy i prezentow , trzeci- na swoim ślubie i to nie zawsze, czwarty na wlasnym pogrzebie.
LUDZIE PRZECIEZ ZAWSZE W TAKICH CHWILACH POTRAFIMY SIE ZJEDNOCZYC!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(khklk)
Wiking
bardzo dobrze ze kasa idzie na kosiol katolicki bo ksieza to chociaz auta domy sobie kupuja i na dziwki chodzza niz na synagogi i terrorystow ktorzy sa w norwegii jezdza obok nas i czekaja na rozkaz zeby cos wysadzic i ludzi wymordowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
inteligencja to ty nie grzeszysz
to nie leszek tylko ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(prestissio)
Nowicjusz
viola704 napisał:
Po co pisać jakieś wywody bez sensu. Zamiast tego chwycić za klawiaturę i potwierdzić , że jest się katolikiem na www.katolsk.no Pokażmy Norwegom ilu nas tak naprawdę jest. Oni myślą,że nas nie może być tak dużo, bo przecież rodowity Norweg jest jest cztery razy w swoim życiu w kościele> Pierwszy raz- jak go chrzczą, drugi- kiedy ma bierzmowanie bo trzeba zebrac duzo kasy i prezentow , trzeci- na swoim ślubie i to nie zawsze, czwarty na wlasnym pogrzebie.
LUDZIE PRZECIEZ ZAWSZE W TAKICH CHWILACH POTRAFIMY SIE ZJEDNOCZYC!


Nie rozumiem co to za chwila w ktorej chcesz sie jednoczyc? Czy to chwila wyludzenia 50mln? Zapewne wielu krajan z checia by sie zjednoczylo z biskupem, gdyby tylko zechcial podzielic sie ta kasa.

Wszyscy wciagnieci na liste zapewne otrzymali list z diecezji z kodem do potwierdzenia lub zaprzeczenia swojej przynaleznosci do kosciola. Wystarczy zrobic z tego uzytek a reszte zostawic politi. Zapewne katabas zwroci kase i uniknie kary jak to juz nie raz w dziejach bywalo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Jesteś pewien ,że to wyłudzenie? Ja nie . Uważam, że Norwedzy nie chcą przyjąć do wiadomości, że jest tak dużo katolików. Do których ty pewnie nie należysz.Na chłopski rozum, żeby sie zarejestrować trzeba podać numer personalny. Skoro jesteś pewien ,że to wyłudzenie to oczywiście posiadasz informacje skad biskup wziął te wszystkie numery personalne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Jestem wierzca w Boga , a nie w ksiezy Ty prostaku...... Zostawie to bez komentarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok