Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

20 Postów
grzegorz zdenek
(Niklas)
Wiking
cysiek2 napisał:
kompletnie nieobiektywny, zaślepiony i manipulujesz faktami... to głębokie niedopowiedzenie...
mozesz to rozwinac?

a znajomych zamieniam we wrogow tylko jak wyrzadza krzywde fizyczna mi lub moim znajomym
ale nigdy jako efekt dyskusji
no chyba ze beda same bluzgi

a jeszcze jedno pytanie czy te pieniadze nie wedruja do jednej puli i nastepnie sa rozdzielane pomiedzy poszczegolne wyznania %

czyli ze niezadeklarowani katolicy nieswiadomie buduja meczety
masz plusika ,dobrze piszesz.pewnie wsrod protestanckich pastorow sami prawi ludzie .jak mam WYBOR to wole zeby pieniadze z mojego podatku szly tam gdzie ja sobie tego zazycze,jesli nie mam na to wplywu to trudno daje na tace tylko.wyplewia jezyk,religje,kulture,traducje....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
i prawde piszesz! - darmowa szkola? w Oslo , a przeciez nie wszyscy mieszkaja w Oslo! hmmm mieszkam tu od 7 lat i kosciol w niczym mi nie pomogl i nie zapytal tez czy chce placic na kosciol katolicki - nie chce by czesc mojego podatku wspierala oszustow i mam nadzieje ze skoro tak wyrazilam sie gdy zadzwonila jakas kobieta do mnie tak tez bedzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ola Ola
(Oluska)
Wiking
retier1 - zgadnij, z czego utrzymuje sie kosciol? czy polscy ksieza tez musza cos jesc? ogrzewac kosciol w zimie? wynajmowac sale na lekcje religii? a prasa katolicka w jezyku polskim, myslisz ze rzad norweski ja sponsoruje? a katechezy po polsku dla dzieci? A widziales kiedys jaka oferte ma dla Polakow Caritas, jak pomaga znalezc mieszkanie, prace, oferuje darmowa zywnosc? a slyszales o lekcjach polskiego dla dzieci z malzenstw mieszanych? moznaby wymieniac i wymieniac.

cysiek2 - wlasnie te pieniadze wedruja do jednej puli i nastepnie sa rozdzielane pomiedzy poszczegolne wyznania %, tyle, ze prawie 80 % to protestanci, takze glownie na kosciol norweski ida te pieniadze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
a dlaczego jak ktoś się nie zadeklarował bo jest ateistą to jego pieniądze szły bez jego zgody na kościół protestancki??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
i prawde piszesz! - darmowa szkola? w Oslo , a przeciez nie wszyscy mieszkaja w Oslo! hmmm mieszkam tu od 7 lat i kosciol w niczym mi nie pomogl i nie zapytal tez czy chce placic na kosciol katolicki - nie chce by czesc mojego podatku wspierala oszustow i mam nadzieje ze skoro tak wyrazilam sie gdy zadzwonila jakas kobieta do mnie tak tez bedzie.

a prosilas o pomoc i ci odmowili
czy tez wogole o tobie nie wiedza?

no to wiemy co nie chcesz wspierac ,a co chcesz wspierac
meczety ,synagogi czy protestantow?
i czy sie o to pytal ktos jeszcze?


wyborcza.pl/magazyn/1,139105,16152635,Ja...chrzescijanstwo.html
forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=6658
krzysztofmazur.blox.pl/2015/02/Podzialy-w-Europie.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
a dlaczego jak ktoś się nie zadeklarował bo jest ateistą to jego pieniądze szły bez jego zgody na kościół protestancki??
to w Niemczech mozesz sie wypisac z kosciola i dostaniesz swoj 1% do reki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
to w Niemczech ? A tu wolna amerykanka ? Można okradać w majestacie prawa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
victqria napisał:
Wg Fantomas jak widac mialo trafic do Kosciola Protestanckiego - nawet mimo, ze ktos jest katolikiem i NIE WIE po prostu ze zaczynajac prace w Norwegii wspomaga sie automatycznie Kosciol Protestancki.
Szkoda, ze nie widzi tego, ze Kosciol Katolicki wykonujac telefony i dopytujac sie jeszcze raz osob, ktore sie zapisaly, czy chca byc w bazie, sam weryfikuje teraz swoja baze, na polecenie rzadu. Wiec tak naprawde sam wykaze, ile osob zostalo wciagnietych do bazy (notabene przez znajomych, rodziny itp. ... ).
Tak wiec odbierajac tel. i udzielajac odpowiedzi 'tak' lub 'nie' wlasnie w tym pomagamy.



Co ty pierdolisz !!!
Czyli jezeli Ronn nie zapisze sie do kosciola katolickiego tak jakby sobie zzyczyla nawiedzona sostra Victqria ( eller Vict- kuria) , to pieniadze zostana przeznaczone na kosciol prostestancki ..BZDURA !!!!!!!!!!!!!

Czyli Ronn zamieszkujac w Norwegii powinien odebrac kilka przynajmniej telefonow z zapytaniem w ktorym kierunku duchowym chcialby Ronn zmierzac... tzn... zapraszamy Ronna do kosciola protestanckiego albo zostan Hare Krishna, albo dolacz do nas zielonoswiatkowcow... tutaj jest mowa o dotacji a nie automatycznej kasie przydzielonej na glowe ktora w plywa albo tu albo tam !!!!

Wez sobie poluzuj koloradke i siostro Victkurio !!!! Mnie w to nie wciagaj !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
jeśli się nie zadeklarujesz na jaki kościół chcesz dawać to twoje pieniądze idą na narodowy kościół norweski luterański automatycznie.Nikt się ciebie nie pyta ze skatu na co chcesz płacić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
to nie ważne ,że zmarł 10 mięsieczny chłopiec bo ministerstwo zdrowia zamykało szpital w Kristiansund w weekendy, dzieci chore były przewożone na weekend do innych placówek ministerstwo chciało zaoszczędzić 4 mln koron ,ważne że policja weszła do kościoła katolickiego ale news!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok