Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Crow napisał:
Bo wiara jest dla ludzi ktorzy nie potrafia sami myslec.
Ciekawa teoria.. taka właśnie na miarę myśliciela
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Crow)
Nowicjusz
no i jest bardzo tolerancyjna.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(LenaGutkowska)
Wiking
Pewnie doszło do pewnego pojscia na skroty, nie wydaje mi się jednak, ze do jakiegoś wyłudzenia. Wiekszosc z nas to jednak katolicy, aczkolwiek oczywiście nie wszyscy. Mysle, ze to straszne larum ze strony nas, Polakow jest dziwne. Faktycznie czesc podatku idzie na KOSCIOL. Jeżeli nie zadeklaruje się przynaleznosci do konkretnego , to trafiają pieniądze do NORWESKIEGO. Skoro tak, to chyba sprawiedliwe jest, ze od katolikow trafi do tegoz własne kościoła. A tak swoja droga to ciekawe co mysla o tym Wasi rodzice które zanieśli Was do chrztu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
LenaGutkowska napisał:
Pewnie doszło do pewnego pojscia na skroty, nie wydaje mi się jednak, ze do jakiegoś wyłudzenia. Wiekszosc z nas to jednak katolicy, aczkolwiek oczywiście nie wszyscy. Mysle, ze to straszne larum ze strony nas, Polakow jest dziwne. Faktycznie czesc podatku idzie na KOSCIOL. Jeżeli nie zadeklaruje się przynaleznosci do konkretnego , to trafiają pieniądze do NORWESKIEGO. Skoro tak, to chyba sprawiedliwe jest, ze od katolikow trafi do tegoz własne kościoła. A tak swoja droga to ciekawe co mysla o tym Wasi rodzice które zanieśli Was do chrztu?

Szczesc Boze.... prosze nam udowodnic ze pieniadze ida na kosciol norweski jesli sie nie zdeklarujesz ze chcesz byc katolikiem!!!!!!!!!!!!!

Straszne larum wsrod polakow ????? Gdyby nie media polacy chuja by wiedzieli !!!!!!!!!

Prosze mnie przekonac ze to nie jest zlodziejstwo i wyludzanie pieniedzy przez kosciol!!! bo chyba zyjemy w odleglych galaktykach

Nikt mnie nie pytal czy chce nalezec do kosciola - bez pytania wyludzono kase na moje nazwisko!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ronn napisał:

Nikt mnie nie pytal czy chce nalezec do kosciola


Byłeś chrzczony? Byłeś u komunii, bierzmowania? Jeśli tak należysz do kościoła. Jeśli nie wyłudzono od Ciebie kasę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Ronn napisał:

Nikt mnie nie pytal czy chce nalezec do kosciola


Byłeś chrzczony? Byłeś u komunii, bierzmowania? Jeśli tak należysz do kościoła. Jeśli nie wyłudzono od Ciebie kasę.


i co z tego ?!!!!!!!!!!!!! To jest wyludzanie !!!"Kazdy doskonale zdaje sobie sprawe ze liczzba wierzacych spada drastycznie z dnia na dzien!!! to jest ostatnia oroba wyciagniecia kasy!!

Moj chcrzest i komunia nie ma nic do tego!!!

Biskup przyznal sie do winy ale kurwa nawiedzeni katolicy jak zwykle na odwrot.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ronn napisał:


i co z tego ?!!!!!!!!!!!!! To jest wyludzanie !!!




Ronn przez sekundę nie zakwestionowałam wyłudzania. Rzeczywiście powinno się Ciebie zapytać na jakie konto ma zostać przelana część Twojej kasy. Może źle się wyraziłam chodziło o to, że przyjmując sakramenty wchodzisz do kościoła.
Mogliby podpierać się takim faktem że nie będą pytać milionów ludzi o zgody tylko "lecieć" po aktach chrztów. Podejrzewam że niewielu interesowało się w ogóle sprawą, pewnie większość tylko tych co praktykują . Wychodzę z założenia że SWOJE sprawy trzeba załatwiać. Jeśli wiem że odprowadzają mi podatek kościelny to się zastanawiam. Moje osobiste przemyślenie jest takie, że ci najbardziej gdakający w temacie ( afera to ulubione tematy gdakających) nie kiwnęli palcem ani mózgiem żeby coś zmienić w swoim życiu nazwijmy to religijnym. Mówię o formalnościach. Bo trzeba by się troszkę wysilić...coś załatwić...napisać..poczytać..dowiedzieć się..a najpierw POMYŚLEĆ.
Rozumiem że życzyłeś sobie żeby podatek kościelny szedł na luterański?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Ronn napisał:


i co z tego ?!!!!!!!!!!!!! To jest wyludzanie !!!




Ronn przez sekundę nie zakwestionowałam wyłudzania. Rzeczywiście powinno się Ciebie zapytać na jakie konto ma zostać przelana część Twojej kasy.
Rozumiem że życzyłeś sobie żeby podatek kościelny szedł na luterański?


zapytam ponownie ... czy mozesz mi udowodnic ze pieniadze pojda na kosciol luteranski jesli nie na katolicki ???

pytalem juz o to wczesniej ....czy azylanci i azjatyckie zony tez sa automatycznie przypisane do kosciola luteranskiego jesli nie katolickiego ? np: filipinczycy ?

prosze mi to udowodnic to sie zamkne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ronn napisał:

pytalem juz o to wczesniej ....czy azylanci i azjatyckie zony tez sa automatycznie przypisane do kosciola luteranskiego jesli nie katolickiego ? np: filipinczycy ?

prosze mi to udowodnic to sie zamkne


Ronn ja nie wiem. Nie wchodziłam w temat aż tak, moje zainteresowanie tym kończy się na MOJEJ decyzji dotyczącej MOJEGO podatku. W tym wypadku ważna jestem tylko JA co mi do reszty Ronn? Po co mi się tym denerwować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Ronn napisał:

pytalem juz o to wczesniej ....czy azylanci i azjatyckie zony tez sa automatycznie przypisane do kosciola luteranskiego jesli nie katolickiego ? np: filipinczycy ?

prosze mi to udowodnic to sie zamkne


Ronn ja nie wiem. Nie wchodziłam w temat aż tak, moje zainteresowanie tym kończy się na MOJEJ decyzji dotyczącej MOJEGO podatku. W tym wypadku ważna jestem tylko JA co mi do reszty Ronn? Po co mi się tym denerwować?


tak wiec czy mozesz mi udowodnic na podstawie twojego podatku ze jesli nie wplacisz na katolikow, to ten podatek pojdzie na luteranow ??? to chyba mozesz udowodnic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok