Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Tomasz Buka
(Baniaadam)
Wiking
niech się zajmą zapomogami dla czarnych islamistów ! za darmo kase biora, Polacy tu pracują, płacą podatki wiec czemu niby mają nie dostawać rodzinnego ! czarni i skośnoocy nic nie robią i zyją za wszystkich....ale taki świat, ludzie idioci i wciska się im głupoty tak samo w Polsce i Norwegi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
gargammell napisał:
jasta102 napisał:
Jakub Z napisał:
jak ciapata w pracy na ring vikar sie obijala i nie dostala wiecej zlecen to zaraz do zakladu dzwonil konsul pakistanu z pytaniami dlaczego ona nie ma wiecej pracy
a jak tu polski biznesman wypisuje, że polski pracownik to świnia i takiego więcej nie zatrudni
bo w pracy kradnie się obija i nieświeży jest
i przez taką polskie świnie potracił wiele kontraktów
to co z nim zrobić
po ile ropa jazwinski

jak mi dacie minusa, to wam napiszę

my tylko plusiki dajemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
broda napisał:
a moim zdaniem zasiłki powinny być tylko na dzieci które tu mieszkają tak samo jak jakieś rozłąkowe i odliczania za dojazdy z PL do norge, to twój wybór ze tu chciałeś przyjechać lub chciałaś nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu tutaj ,a co do zasiłków dla bezrobotnych powinno być tak ze każdy powinien je pobierać bez znaczenia w jakim kraju przebywa ,w końcu pracował na to wykonując często bardzo paskudne roboty, a jeśli są nie zadowoleni to norwegia powinna zrezygnować z przymusowego pobierania podatku na emerytury zasiłki i dodatki na dzieci , wtedy nikt do nikogo by nie miał pretensji ,koczy ci się praca to albo natychmiast szukasz nowej albo wracasz do siebie bo nic ci się nie należy bo dostałeś wszystko wcześniej wraz z wyplata .za glupi jestes zeby to zmienic,musisz jeszcze tone soli zjesc zeby to zrozumiec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
bla,bla,bla,wy nie jesteście od zmiany prawa,jesteście od bezproduktywnego klepania w klawisze lapa,jeśli norasy zmienią prawo to nie będzie zasiłków,jeśli nie zmienią to będą zasiłki,czy to jest dla was jasne i zrozumiałe?dla mnie jest to jasne więc po co się nakręcacie?
Norasy to dziwny naród i trzeba się z tym pogodzić albo tu nie przyjeżdżać....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(broda)
Wiking
ja tego nie będę zmieniał bo to nie jest w mojej mocy ale Norwegowie na pewno to zrobią i dobrze jeśli pójdą po rozum do głowy bo do rozgarniętych nie należą ,ale liczyć umieją. a co do soli to sam opierdalasz codziennie łyżkę minimum , plus zupka chińska z parówka żeby było taniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
WujekJanek napisał:
DO: MAKARYNA
Który to/Która to napisał: Wedlug twojej logiki: ukradles (wywozac razem z soba) wyksztalcenie/opieke zdrowotna/swiadczenia z Polski przyjezdzajac do Norwegii i chcesz zeby Norwegia pokryla te kradziez za ciebie ? Dlaczego nie odpracowujesz tych "dobr" w Polsce ? Czy ktos cie zmuszal do wyjazdu ?

Nikt nic nie ukradł. Środki finansowe przeznaczone na szkolnictwo są dysponowane z Budżetu Skarbu Państwa. Do tego to Budżetu wpływają Podatki. I teraz na moim na przykładzie zanim poszedłem do szkoły moi dziadkowie płacili przez lata podatki [między innymi przeznaczane na szkolnictwo], moi rodzice płacili podatki, oraz ja sam od momentu podjęcia pracy płaciłem podatki. I ten model tyczy nie tylko mnie, ale każdego obywatela RP. Taką mamy konstrukcję Budżetu. Przy okazji zaznaczam, że Ci Polacy którzy z jakichś względów nadal jeszcze pracują w Polsce, płacą jedne z najwyższych podatków na świecie. Proszę pamiętać iż OBOWIĄZKOWA składka ZUS jest ZWYKŁYM PODATKIEM. W wysokości prawie 50%. Z tego co zostanie trzeba zapłacić kolejny podatek, tym razem dochodowy. Kwota wolna od podatku jest w Polsce na poziomie kwoty wolnej od podatku w Państwach takich jak Kongo czy Zair i to licząc nie parytetem siły nabywczej, tylko w bezpośrednim przeliczeniu waluty miejscowej do dolara.

Zaznaczam, iż gdy emeryt przejdzie na emeryturę, to w Polsce od każdej złotówki świedczenia na które przez całe życie zmuszany był płacić podatki musi... no właśnie, musi znowu płacić kolejny podatek.

Wybacz Makaryna, ale biorąc pod uwagę konstrukcję polskiego systemu fiskalnego gdy słyszę iż ktoś OKRADA KRAJ KTÓRY GO DARMO WYKSZTAŁCIŁ to po prostu dostaję tików nerwowych...


Drogi Janku Wujku
Gdybys byl bardziej dociekliwy, to zwrocilbys uwage, ze byla to odpowiedz na tekst niejakiego EL...cos tam i zaczynala sie od "Wedlug twojej logiki ", a reszta byla raczej ironiczna.....
Poza tym zgadzam sie z twoja wypowiedzia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Wg mnie kontantstøtte powinna byc zniesiona. Jest ona nieustannym zrodlem dyskusji politycznych.
Ale to tak na marginesie.
Poniewaz jej kwota jest wysoka, to ja doskonale rozumiem, iz wzbudza zainteresowanie.

Co do wypowiedzi polityka Frp:
Notowanie Frp sa tragiczne, wiec politycy wystepuja z wypowidziami, ktore wg nich zwieksza ich notowania.
Wiekszosc politykow Frp jest populistami i sa znani ze swojej niecheci do emigrantow.

Norwegia musi sie stosowac do podpisanych umow miedzynarodowych, wiec na razie mozna spac spokojnie.
I glosowac na inne partie w nastepnych wyborach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
z innej beczki może wam się spodoba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
broda napisał:
ja tego nie będę zmieniał bo to nie jest w mojej mocy ale Norwegowie na pewno to zrobią i dobrze jeśli pójdą po rozum do głowy bo do rozgarniętych nie należą ,ale liczyć umieją. a co do soli to sam opierdalasz codziennie łyżkę minimum , plus zupka chińska z parówka żeby było taniej
to chyba twoj jadlospis po ktorym twoje szare komorki nic nie jarza,a przepisy sa takie ze wszyscy z nich korzystaja czy sie tobie podoba czy nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(neo1399)
Wiking
Hmm a w Polsce nie płacą delegacji i rozłąkowego jak się pracuje po za miejscem zamieszkania? Płacą duże firmy więc jak można coś zmienić co obowiązuje na całym świecie? Ja szczerze wolałbym żeby nie brali ode mnie podatku w Norwegii tylko mi całość płacili i wtedy mi są nie potrzebne jakiekolwiek ich zasiłki bo za 7000 zł miesięcznie jestem wstanie płacić sam podatki w Polsce. Jeżeli porównują zasiłek norweski do polskiego to niech też porównają wiele wiecej wtedy ludzie dostana na rękę to co się im należy. Dlaczego pracując tutaj i płacąc podatku ok. 80000 tys zł rocznie ma się nam coś nie należeć? Mamy pracować na Norweskie dzieci i islamistów, oraz norwegów którzy tylko po lekarzach chodzą i pół życia na zasiłkach siedzą a nasze dzieci maja zostać bez wszystkiego? Pomału zaczyna tu islam rządzić jak widać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok