Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Ewa Kloskowska
(EwaKloskowska)
Wiking
Ile sie da hehehehhe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MoRa)
Wiking
A czy limity obowiązują tak samo przy podróży samolotem? Pytam konkretnie o linie Norwegian. I czy mogę je spakować do bagażu rejestrowanego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
MoRa napisał:
A czy limity obowiązują tak samo przy podróży samolotem? Pytam konkretnie o linie Norwegian. I czy mogę je spakować do bagażu rejestrowanego?

No raczej nie bedziesz szklanej butelki pakowac do bagazu podrecznego...
A limity wwozowe obowiazuja z uwagi na wwoz w obszar celny danego Panstaw, a nie wniesienia na poklad samolotu.
Dla przykladu jesli bedziesz podrozowala np. do Iranu, to bez wzgledu na przewoznika uporzadkuj swoje sprawy w Polsce przed zapakowaniem do bagazu pol litra wyborowej i pedka kielbasy wieprzowej, bo moze sie okazac ze twoj pobyt nieco sie wydluzy. A jesli koniecznie musisz zabrac skreta z maryski, to stanowczo przed wyjazdem sporzadz testament. Bez wzgledu na to, jakimi liniami lotniczymi lecisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
MoRa napisał:
A czy limity obowiązują tak samo przy podróży samolotem? Pytam konkretnie o linie Norwegian. I czy mogę je spakować do bagażu rejestrowanego?

Jeśli będziesz podróżować na osiołku i w dodatku w stanie błogosławionym to i nawet bursztynową komnatę możesz sobie zabrać na legalu i nikt ci jej nie skonfiskuje.. jesteś nie do ruszenia, co byś nie miała ze sobą..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iwa16
(Iwa16)
Wiking
Witam w czerwcu przylatują do mnie 4 osoby ale z dwoma walizkami czy mogą wsadzić do każdej walizki po dwa litry? Wiem że jest limit 1 litr na osobę ale jak to jest z tym pakowaniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Iwa16 napisał:
Witam w czerwcu przylatują do mnie 4 osoby ale z dwoma walizkami czy mogą wsadzić do każdej walizki po dwa litry? Wiem że jest limit 1 litr na osobę ale jak to jest z tym pakowaniem

...faktycznie jest pewne niedomówienie ze strony urzędu celnego...
...1 litr równa się 1 walizka...
...czyli im więcej masz walizek tym więcej możesz przewieżć litrów...
...dla niekumatych przypominam,że walizki mają różne wymiary...
...tzn. małą walizkę włożysz w trochę wiekszą i te dwie w jeszcze wiekszą,itd,itd...
...az do wyczerpania wielkosci walizek...
...Ps. powodzenia podczas pakowania...
...Ps.2 gdyby cie jednak zkontrolowano to powiedz,że jesteś od Jarka z PL...
...zrozumieją napewno,bo Rosjanie powołują się na Wladimira z RUS...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok