Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Rafał Gadomski pawel sikorski Anders B Renata Gosia boj fra oszlo Jan Polak natalia MojaNorwegia GregIX Kuba D alexanord1 jasmina2 (13687 niezalogowanych)
7 Postów
Wiking
oppland napisał:
lilkaoslo napisał:
może Rutkowski by cos zaradził ale historia jest przerazająca naprawde
czy ty wiesz co piszesz..powtarzam Rutkowski zrobił to raz i więcej takiego numeru nie zrobi...
a z tym kurestwem sie nie wygra,państwo w państwie...dziś może być moje dziecko a jutro Kowalskiego...dostaja mase pieniedzy rocznie od państwa,wiec musza się wykazac a nie leniwie siedziec,bo na drugi rok dostana mniej a tak być nie może...sami Norwedzy się ich boja i mówia- Stworzyliśmy sami potwora a teraz go ciezko poskromić...a potwór rośnie i rosnie ...


wiesz co bym zrobiła,gdyby ktoś podkablował mnie do BV poleciała bym po kolei z facebooka po norweskich nazwiskach,aż by się każdemu norwegowi odechciało niesłusznie donosić ,jak wojna to wojna a niech żrą tą forsę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
ktos nikt
(zlodzieje w imie prawa)
Nowicjusz
jeden z zarzutuw jakie mialem to ze dzieci podchodzily ufnie do osob obcych - zazut w sadzie to bezkrytyczne zachowanie dzieci.
Spotkanie z BV jedno z pierwszych i pytanie do mnie :
BV-dlaczego bije pan swoja zon
ja - nie bije
BV - zaden sadysta nie przyzna sie do przemocy wobec domownikuw
BV do zony:
BV - dlaczego pozwalasz byc bita przez meza
zona - maz mnie nie bije
BV - zadna ofiara przemocy rodzinnej nie przyzna sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
TNT NN
(Marines)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
TNT NN
(Marines)
Wiking
zlodzieje w imie prawa napisał:
jeden z zarzutuw jakie mialem to ze dzieci podchodzily ufnie do osob obcych - zazut w sadzie to bezkrytyczne zachowanie dzieci.
Spotkanie z BV jedno z pierwszych i pytanie do mnie :
BV-dlaczego bije pan swoja zon
ja - nie bije
BV - zaden sadysta nie przyzna sie do przemocy wobec domownikuw
BV do zony:
BV - dlaczego pozwalasz byc bita przez meza
zona - maz mnie nie bije
BV - zadna ofiara przemocy rodzinnej nie przyzna sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
zlodzieje w imie prawa napisał:
jeden z zarzutuw jakie mialem to ze dzieci podchodzily ufnie do osob obcych - zazut w sadzie to bezkrytyczne zachowanie dzieci.
Spotkanie z BV jedno z pierwszych i pytanie do mnie :
BV-dlaczego bije pan swoja zon
ja - nie bije
BV - zaden sadysta nie przyzna sie do przemocy wobec domownikuw
BV do zony:
BV - dlaczego pozwalasz byc bita przez meza
zona - maz mnie nie bije
BV - zadna ofiara przemocy rodzinnej nie przyzna sie



dobrze wiemy jak są odbierane słowa polaków a norwedzy wiedzą jak je definiować

BV-dlaczego bije pan swoja zon
ja - żżona uwielbia łaskotki
BV - ?
BV do zony:
BV - dlaczego pozwalasz byc bita przez meza
zona - nie mogę się powstrzymać ,uwielbiam łaskotki
BV - ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Manifestacja ma takze odbyc się w Oslo w maju tylko na dziś nie pamiętam w jaki dzień,ale na dniach mogę się dowiedzieć...po Świętach na pewno będzie to manifestacja załozona przez Polaków,więc warto by isc a nie tylko gadać....musimy się zorganizowac i powiedziec co Nas boli i o co prosimy....te wszystkie zabrane dzieci musza wiedziec,że nie są pozostawione w obcym państwie samym sobie...musimy wynegocjować warunki,granice do których jak i My tak i Oni muszą się stosować...nie moga Nam jak i dzieciom Naszym narzucać własnej woli,kultury etc...są polskie dzieci w rodzinach norweskich,gdzie nie mówia językiem ojczystym,nie znaja polskiech kuchni,kultury etc tak nie może być....co będzie z Nimi jak ukończa w takiej rodzinie 18 lat?jaki los je czeka bez obywatelstwa Polskiego z językiem i kultura norweska-powrót do PL?
Somalijczycy maja swojego przedstawiciela,który jak gdzies zabieraja dziecko jest informowany i wraz z rodzicami dowiaduje się dalej co i jak,Pakisy to samo,Araby też a My? tylko pitu,pitu,wyzwiska,obrażania,współczucie i nic więcej a nie które z dzieci jak cierpiały tak cierpia,bo Polonia w tym kraju nie umie ze soba współpracowac....
Nie bójmy się i ci co maja dzieci i ci co je stracili i ci co czekaja na bobasa....Wyjdzmy wszyscy pokarzmy,ze też coś robimy w tej sprawie,aby było lepiej...zacznijmy rozumiec ich i wymagajmy tego samego...pokarzmy,ze też potrafimy byc dobrymi rodzicami...zacznijmy współpracowac z tym narodem niech widza ze nie jestesmy dnem i że za byle powód trza nam dzieci zabrac,jesli dzieje się zle niech pomogą,wytłumacza,bo takie maja prawo do którego czesto i gęsto się nie stosuja...

Polonio złączmy się
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ewaashel)
Nowicjusz
mówisz, że przedstawiciela mają..hmmmmmmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
oppland napisał:
nie znaja polskiech kuchni,kultury etc tak nie może być....co będzie z Nimi jak ukończa w takiej rodzinie 18 lat?jaki los je czeka bez obywatelstwa Polskiego z językiem i kultura norweska-powrót do PL?

wypada sie chyba cieszyc ze nie jedza koniny padliny swiecacej soli i parszywej polskiej zywnosci
i ze nie beda brudne szczerbate wsiowo ubrane
nie beda co drugie slowo uzywac ch.. i ku...
nie beda musialy byc parobkami w Noreg
i beda znaly norweski i angielski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
Jasta102,Ty to powinieneś logować się jako Wkurwiony Patriota
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
M K
(Unicorne)
Wiking
Za rzucanie się obcym na szyję dziecko może być odebrane? A jeśli dziecko jest chore psychicznie, np ma autyzm, lub jego pochodne i robi także inne rzeczy np rzuca się w supermarkecie na ziemię i wyje? W artykule było napisane, że odebrali autystyczne bliźniaki, więc to chyba nie ma znaczenia, ale wygląda mi na to, że jest wtedy nawet większe prawdopodobieństwo, że trafi się pod obserwacje. Czy polskie matki w Norwegii żyją jak normalni ludzie? Bo wedle tego co czytam każda powinna żyć na skraju załamania nerwowego, że jej dziecko odbiorą za byle co.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok