Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Obrońca masowego mordercy - Norwegia

Czytali temat:
(591 niezalogowanych)
1 Post
Rafal G...
(Sawyer81)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Obrońca masowego mordercy
" Devil's Advocate "
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
"Na gałęziach jednego drzewa siedzą dwie małpy: jedna niżej druga nad nią. Ta na dole mówi: pada deszcz, ... , oooo ciepły(!!). Ta wyżej na to: Robie jaki chce.

Tu jest analogicznie, przewrotnie, ironicznie... , podobna sytuacja: Robią nas, "WYBORCÓW", w kogo chcą. Ironicznie toksyczna sytuacja: władza dzierżona tyle lat, zarządzająca takim kapitałem, zrobi wszystkie triki jakie są możliwe: zburzy stare rządowe budynki, swinguje, mam nadzieje, zabójstwo 77 członków swojej partii, NIE ODDA WŁADZY. Demokracji nigdy nie było(może w Grecji-wieki temu-też nie chleb i igrzyska) to tylko psycho-socjo-technika -ułuda.
... , Hitlerek(poczytalny), figurant już jest, kasa na wojnę jest teraz poczekamy na jego pracę zbiorową "Mein Kampf",wersja21wiek, jeszcze jedno "ZBIEGOWISKO" o klimacie i "Placek Światowy" g o t o w y. Put-in w Rosji Stal-in w serce świata, a masy powinny się przerzedzić, najlepiej z jeden miliard. DO TEGO PROWADZI NADMIERNE ROZMNAŻANIE ... panie mecenasie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
Swoją drogą wszystkie religie są do d.py, zawsze były najlepszym pretekstem do "przecinki" ludności... ,-mas. Zawsze zabijano i umierano za jakiegoś "dobrego" boga. ... , proponuję żołnierzom przyszłych zmobilizowanych, przeciwko sobie, armii odwrócic się na pięcie i ruszyć na swoich przywódców, wyciąc, całe to zwyrodniałe,zdemoralizowane, tałatajstwo w PIEŃ, to jakiś czas będzie znowu spokój i bratersto
Oczywiście mówiąc całe to tałatajstwo, mam na myśli również,może przede wszystkim, religijnych guru, i co poniektórych poniższych rangą do kardynała na pewno a reszte resocjalizowac, w obozach pracy dobrowolnej. Patriotyzm, wiara i takie inne bzdety są częścią socjotechniki, rządzący mają to gdzieś, tak jak nas. Jesteście tylko narzędziem, mięsem armatnim, sami otwórzcie oczy i nie pozwólcie sobą manipulowac.
Na muzułmańskich stopniach-szarżach się nie znam, zostawiam to znawcom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...z

religii

to najbardziej

do dupy jest -ateizm

(w szczegolnosci,ten 'myslacy ' )

p/s:
patriotyzm to bzdet ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Jalu z Oslo napisał:
"Na gałęziach jednego drzewa siedzą dwie małpy: jedna niżej druga nad nią. Ta na dole mówi: pada deszcz, ... , oooo ciepły(!!). Ta wyżej na to: Robie jaki chce.

Tu jest analogicznie, przewrotnie, ironicznie... , podobna sytuacja: Robią nas, "WYBORCÓW", w kogo chcą. Ironicznie toksyczna sytuacja: władza dzierżona tyle lat, zarządzająca takim kapitałem, zrobi wszystkie triki jakie są możliwe: zburzy stare rządowe budynki, swinguje, mam nadzieje, zabójstwo 77 członków swojej partii, NIE ODDA WŁADZY. Demokracji nigdy nie było(może w Grecji-wieki temu-też nie chleb i igrzyska) to tylko psycho-socjo-technika -ułuda.
... , Hitlerek(poczytalny), figurant już jest, kasa na wojnę jest teraz poczekamy na jego pracę zbiorową "Mein Kampf",wersja21wiek, jeszcze jedno "ZBIEGOWISKO" o klimacie i "Placek Światowy" g o t o w y. Put-in w Rosji Stal-in w serce świata, a masy powinny się przerzedzić, najlepiej z jeden miliard. DO TEGO PROWADZI NADMIERNE ROZMNAŻANIE ... panie mecenasie.



Z tego potoku krotkich zdan bez tresci zastanawia mnie to w jaki sposob wladza "swinguje" ?
Z kim i gdzie? Mozesz przytoczyc przyklady? To bedzie sensacja.

Czytasz to co wypisujesz? raczej w to watpie. Nastepnym razem sprobuj. W glowie kroliki robia ci zamet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Jalu z Oslo napisał:
Swoją drogą wszystkie religie są do d.py, zawsze były najlepszym pretekstem do "przecinki" ludności... ,-mas. Zawsze zabijano i umierano za jakiegoś "dobrego" boga. ... , proponuję żołnierzom przyszłych zmobilizowanych, przeciwko sobie, armii odwrócic się na pięcie i ruszyć na swoich przywódców, wyciąc, całe to zwyrodniałe,zdemoralizowane, tałatajstwo w PIEŃ, to jakiś czas będzie znowu spokój i bratersto
Oczywiście mówiąc całe to tałatajstwo, mam na myśli również,może przede wszystkim, religijnych guru, i co poniektórych poniższych rangą do kardynała na pewno a reszte resocjalizowac, w obozach pracy dobrowolnej. Patriotyzm, wiara i takie inne bzdety są częścią socjotechniki, rządzący mają to gdzieś, tak jak nas. Jesteście tylko narzędziem, mięsem armatnim, sami otwórzcie oczy i nie pozwólcie sobą manipulowac.
Na muzułmańskich stopniach-szarżach się nie znam, zostawiam to znawcom.


Zywcem wziete z Pol Pota. Niestety rezultat oplakany. Uwazaj co robia kroliki w twojej biednej glowinie.

Co to sa muzulmanskie stopnie-szarze?

Ps Bawisz sie klawiatura jak malpa brzytwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
piotr kwiatkowski
(grupa Laokona)
Początkujący
Oj tak,nie łatwo w tej chwili o dobrego obrońcę. W ostatnich dniach przekonał się o tym
nasz dzielny Józef Bąk herbu Ambergold. Rozmowy kontrolowane ,w jakie wdał się
sędzia, o bardzo zasłużonym dla resortu bezpieczeństwa nazwisku,sprawiły, że całe
środowisko prawnicze na dźwięk telefonu reaguje jednym zdaniem :
„Nie ma mnie dla nikogo”
Jedynym odważnym adwokatem,który odebrał telefon ,był siedzący
w worze na dnie jeziora ,straszny Roman ,oszołom i faszysta-wszechpolak,
postrach dziatwy szkolnej (która zresztą go tam wrzuciła).
W myśl zasady na bezrybiu i rak ryba ,czym prędzej ,niemałym nakładem sił
i środków ,wyłowiono Romana,oczyszczono z wodorostów i pijawek i rzucono
w sam środek ciężkiego boju ,o odzyskanie dobrego imienia Józefa i honor jego
rodziny ,która już od dłuższego czasu plasuje się w pierwszej lidze rodzin polskich
(nie mylić z Ligą Polskich Rodzin).
I jak tu nie zadumać się nad historią,która toczy się kołem. Człowiek,którego
obecność w rządzie J.Kaczyńskiego sprawiała ,że przez dwa lata cała medialna
Polska drżała każdego dnia o losy kraju,a co wrażliwsi redaktorzy tvn24 doznawali
spazmów i omdleń na sam dźwięk nazwiska Giertych,będzie osłaniał własną piersią
niewinną premierowską latorośl.
I może tylko szkoda ,że nie ma już wśród nas bohaterów seksafery,
usamobójstwionego Lepera i Łyżwińskiego,bo salon głodny jest autorytetów
moralnych ,na których może się powoływać,usprawiedliwiając kolejne afery
gnijącego państwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Zbigniew Cichoń
(zbyszekc)
Wiking
A czy Jalu z Oslo to wie że dwóch największych zbrodniarzy w Europie 20-tego wieku tj Hitler i Stalin i ich ideologie byli ateistami, aktywnie walczyli z religią i w imię swoich ateistycznych ideologii wymordowali miliony ludzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
Największym zbrodniarzem :Europy, obu Ameryk, bliskiego i dalekiego wschodu, przez 1000lat był kościół katolicki, że bakteriologia światowa jest finansowana z "TACY" krk tzn., że kto się do niej dorzuca jest jej współudziałowcem i współwinnym hodowli nowych i przechowywaniu starych szczepów wirusów i bakterii, a nóż kiedyś się przydadzą do jakiejś światowej pandemii. Gott mit uns mieli wytłoczone na klamrach żołnierze Hitlera, że krk współfinansował II Wojn. Św. , że wspomniany Pol Pot w Kambodży, Stalin w Polsce jak i w Rosji eksterminowali inteligencję na potrzeby zachodnich mocarstw jak i krk. Ja nie wierzę w Boga krk ja WIEM, że ten niemiłosiernie niemiłosierny "Bóg"(Szatan) ISTNIEJE i karmi się cierpieniem i łzami swoich wiernych. Najwięcej tajemnic i sekretów czyli pospolitego mącenia wody jest w kościele i w polityce. Ale Piekło musi płonąc więc mój głos Wołającego Na Puszczy jest
... , "króliki" w mojej głowie są pod kontrolą i opieką specjalistów,..., to na pewno Wam wszystko wyjaśnia więc żyjcie sobie w tym matriksie, jedzcie ciało i pijcie krew (brrrr) i przyklaskujcie bezmyślnie wszelkiej władzy Ona to lubi i nagradza a któregoś ranka nie zobaczycie swojej twarzy w lustrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok