Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
PawełB78 napisał:
Szukam pracy w Norwegii. Mam duże doświadczenie w pracy w magazynie, uprawnienia na wózek widłowy z praktyką. Obecnie jestem w Polsce i bardzo chcę wyjechać.

Kontakt: berent.78@gmail.com


Tutaj poszukaj: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
1 Post

(Kinga w)
Wiking
Szukam. Szukam pracy w Stavanger Sandnes
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Johnino)
Wiking
Witam jestem inżynierem informatyki, ale szukam jakiej kolwiek dobrze płatnej pracy fizycznej. Pracowałem już w magazynie, w firmie kurierskiej rozpakowywałem tiry na taśmę oraz w czasie studiów dorabiałem na budowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
Johnino napisał:
Witam jestem inżynierem informatyki,
ale szukam jakiej kolwiek dobrze płatnej pracy fizycznej.
Pracowałem już w magazynie, w firmie kurierskiej rozpakowywałem tiry na taśmę oraz w czasie studiów dorabiałem na budowie

Skoro w czasie studiów dorabiałeś na budowie, to teraz nie ma się czego dziwić iż jako inżynier, szukasz pracy fizycznej.
W Norwegi najgorszy nawet informatyk z minimum wiedzy w swoim zawodzie, ma etat z co najmniej 400 tys. nok rocznie.
By fizyczny budowlaniec tyle wyciągnął, musi dobrze zasuwać i to również w lizaniu tyłka przełożonym.
Żałość nad żałościami w tym Świąteczno-Noworocznym okresie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Johnino)
Wiking
Skoro jesteś taki cwany to załatw mi pracę jako inrofmatyk w norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

()
Początkujący
Johnino napisał:
Skoro jesteś taki cwany to załatw mi pracę jako inrofmatyk w norwegii
Język mało godny Inżyniera, nawet tego wiejskiego lub z blokowiska.
Weź i skasuj swoje konto, lub zdjęcie z twojego profilu, o ile to jest faktycznie twój osobisty fotograficzny profil.
Ponieważ ktoś z twojego byłego roku, może je rozpoznać i będzie wielka poruta.
Przynosisz wstyd swojej Uczelni a zwłaszcza rodzicom, o ile łożyli na twoje studia, żebrając w taki właśnie sposób o fizyczną robotę.
Ponieważ zapotrzebowanie na Inżynierów o twoim kierunku, jest dosyć duże i to nie tylko w Norwegi, tylko nie dla nieudaczników, a dla Ludzi którzy coś sobą reprezentują w tym tak kierunku jak i zawodzie.
W Polsce średniej marki inżynier, z "Koziej Wólki" zarabia na rękę ponad 5 tysięcy złotych.
Natomiast ci poniżej średniej, terminują u tych lepszych jako brygadziści, za mniej niż 3-tys/brutto.
Chcesz bym ja "Ten Obcy" załatwił tobie jakikolwiek OCHŁAP tu w Norwegi i to nawet na dziko w "szarej strefie".
Może to oznaczać tylko jedno, jesteś już dosyć zdesperowany tym iż wszystkie twoje aplikacje składane do firm bemanningowych zatrudniających Inżynierów w twoim zawodzie odmówiły aplikacji z takich lub innych przyczyn / przeważnie kandydat jest za "cienki" do rekrutacji.
Legalne Budowlane Bemanningi też mają ciebie w czterech literach, ponieważ nie masz żadnego kierunkowego wykształcenia budowlanego.
Cóż źle wybrałeś sobie kształcenie, poza tylko jednym - zakuć-zaliczyć-zapomnieć-.
Inaczej nie żebrał byś tu inżynierku o robotę.
Żegnam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(grimm)
Wiking
napisał:
Johnino napisał:
Skoro jesteś taki cwany to załatw mi pracę jako inrofmatyk w norwegii
Język mało godny Inżyniera, nawet tego wiejskiego lub z blokowiska.
Weź i skasuj swoje konto, lub zdjęcie z twojego profilu, o ile to jest faktycznie twój osobisty fotograficzny profil.
Ponieważ ktoś z twojego byłego roku, może je rozpoznać i będzie wielka poruta.
Przynosisz wstyd swojej Uczelni a zwłaszcza rodzicom, o ile łożyli na twoje studia, żebrając w taki właśnie sposób o fizyczną robotę.
Ponieważ zapotrzebowanie na Inżynierów o twoim kierunku, jest dosyć duże i to nie tylko w Norwegi, tylko nie dla nieudaczników, a dla Ludzi którzy coś sobą reprezentują w tym tak kierunku jak i zawodzie.
W Polsce średniej marki inżynier, z \"Koziej Wólki\" zarabia na rękę ponad 5 tysięcy złotych.
Natomiast ci poniżej średniej, terminują u tych lepszych jako brygadziści, za mniej niż 3-tys/brutto.
Chcesz bym ja \"Ten Obcy\" załatwił tobie jakikolwiek OCHŁAP tu w Norwegi i to nawet na dziko w \"szarej strefie\".
Może to oznaczać tylko jedno, jesteś już dosyć zdesperowany tym iż wszystkie twoje aplikacje składane do firm bemanningowych zatrudniających Inżynierów w twoim zawodzie odmówiły aplikacji z takich lub innych przyczyn / przeważnie kandydat jest za \"cienki\" do rekrutacji.
Legalne Budowlane Bemanningi też mają ciebie w czterech literach, ponieważ nie masz żadnego kierunkowego wykształcenia budowlanego.
Cóż źle wybrałeś sobie kształcenie, poza tylko jednym - zakuć-zaliczyć-zapomnieć-.
Inaczej nie żebrał byś tu inżynierku o robotę.
Żegnam.


napisal gabriel najwiekszy hejter i nieudacznik o 30 kontach na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
582 Posty
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Manitou napisał:
Johnino napisał:
Witam jestem inżynierem informatyki,
ale szukam jakiej kolwiek dobrze płatnej pracy fizycznej.
Pracowałem już w magazynie, w firmie kurierskiej rozpakowywałem tiry na taśmę oraz w czasie studiów dorabiałem na budowie

Skoro w czasie studiów dorabiałeś na budowie, to teraz nie ma się czego dziwić iż jako inżynier, szukasz pracy fizycznej.
W Norwegi najgorszy nawet informatyk z minimum wiedzy w swoim zawodzie, ma etat z co najmniej 400 tys. nok rocznie.
By fizyczny budowlaniec tyle wyciągnął, musi dobrze zasuwać i to również w lizaniu tyłka przełożonym.
Żałość nad żałościami w tym Świąteczno-Noworocznym okresie.

Ale bzdety. Może pomimo studiów nie każdy chce być informatykiem?
A 400 tys. to w każdej fabryce z palcem w nosie. Wystarczy patrzeć na maszynę i znać norweski. Jeszcze ci podziękują że przychodzisz do pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
karol3 napisał:Johnino napisał:Witam jestem inżynierem informatyki,Ale bzdety.
Może pomimo studiów nie każdy chce być informatykiem?
A 400 tys. to w każdej fabryce z palcem w nosie. Wystarczy patrzeć na maszynę i znać norweski. Jeszcze ci podziękują że przychodzisz do pracy

Jeżeli ktoś nie chce być na emigracji Inżynierem Informatykiem,
to po jakiego grzyba ten fakt tak bardzo punktuje na samym początku swojego zapytania?
Ja gdybym nie chciał być tu Inżynierem, tylko zwykłym robolem, to w zapytaniu o pracę, nawet bym się nie zająknął o moim wyższym wykształceniu zawodowym.
Tylko bym napisał, że jestem po ogólniaku / lub technikum kierunkowym i szukam pracy jako fizol, ponieważ nie mam, żadnego doświadczenia zawodowego.
Tu natomiast, facet chełpi się tytułem inżyniera Informatyka i żebra o fizyczny ochłap.
I to moim zdaniem są właśnie bzdety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
582 Posty
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Tak. Lepiej nie pisać jakie się ma faktyczne wykształcenie (to przecież nie ma zanaczenia przy posukiwaniu pracy) tylko wymyślić coś pasującego. No świetna porada.
Skończył studia to napisał i tyle -nie ma co zazdrościć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok