Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wycieczka do Norwegii w Maju szukam chętnych jade Kamperem zwiedzac... - Norwegia

9 Postów
Zbigniew Bigos
(Kurier Europa)
Wiking
Wybieram się kamperem w MAJU LUB CZERWCU do Norwegi Szwecji i Dani z zamiarem zwiedzania jeśli jest ktoś kto lubi podrożę i ma czas Zapraszam











Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Zbigniew Bigos
(Kurier Europa)
Wiking
Proszę o kilka propozycji miejsc wartych do zwiedzania lub odwiedzin. Miejsca jeszcze mam na wyjazd po Skandynawii , termin do uzgodnienia Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Zadbany domek podoba mi sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
IwonaMroz67
(IwonaMroz67)
Wiking
Byłeś w Roros ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
IwonaMroz67
(IwonaMroz67)
Wiking
Lofoten -pięknie tam szczególnie w czerwcu , Prekestolen , Trontunga,Brikstalbreen,-super miejsca warto uwierz mi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
IwonaMroz67
(IwonaMroz67)
Wiking
Takie butle można kupić na każdej stacji benzynowej , przeważnie 10-11 litrów i to kosztuje w promocji 199 koron do normalnej ceny nawet 250 koron zależy jaka stacja . Masz wiele punktów kampingowych gdzie zatrzymujesz się i tankujesz wode i wypróżniasz toaletę -tylko w wyznaczonych punltach to robisz , nie wolno do lasu wylać np. Mieszkam tu i mam campera i często jeżdzę po całej Norwegii .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
IwonaMroz67
(IwonaMroz67)
Wiking
Koszt takiego campingu to 200-do 300 koron . W tym internet, toalety ,prysznice jak nie chcesz uzywac w aucie np. (na wielu campingach są automaty by wziąć prysznic ciepłą woda to wrzucasz 10,czy 20 koron -na czas ) ale nie musisz płacić jak lubisz zimny prysznic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Jan Maryjan
(Maryjan071)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Zbigniew Bigos
(Kurier Europa)
Wiking
wycieczka dopiero w planach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Zbigniew Bigos
(Kurier Europa)
Wiking
Wszystkich chętnych podróżowania po Skandynawii Serdecznie zapraszam wyjazd maj czerwiec lub inny dowolny termin do uzgodnienia kamperem w sumie max 6 osób
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok