Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1 Post
Sylwester Kowa...
(Szarkkk)
Wiking
Polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Ro ksana
(ross)
Początkujący
Szarkkkk napisał:
Polecam.
Zamiast polecac, lepiej przyjedz w sobote pograc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Ro ksana
(ross)
Początkujący
Dla przypomnienia:
Gramy w siatkoweczke w sobote od 17 na Hauger skolevei 36 1351 Rud
Kto chce niech przyjezdza.. grac, kibicowac, sedziowac , pogadac .....
Zapraszamy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty

(smerfetkaaaaa)
Nowicjusz
napewno aktualne im więcej tym weselej >byleby pogoda była ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty

(smerfetkaaaaa)
Nowicjusz
wezmę w razie czego rakietki do badmintona> a ktoś idzie na jakąś imprezę po grze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Krzysztof Piwinski
(piwin_1)
Wiking
ross napisał:
A teraz juz tak na powaznie
Zapraszamy chetnych na wspolna gre w siatkowke pod golym niebem na cieplym piaseczku
Poziom gry jest rozny (jedni graja lepiej inni gozej ) ale to nie wazne ! liczy sie dobra zabawa a przy okazji Ci ktorzy graja lepiej szkola tych gorszych (np mnie) Chlopaki pokazuja klaty niby ze goraco ... wszyscy sobie zartuja, usmiechaja sie i wogole jest bardzo sympatycznie!

Przy Patryku można się nabawić kompleksów także ja chyba zabiorę jakąś koszulkę luźniejszą bo wypadam "blado" hahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty

(smerfetkaaaaa)
Nowicjusz
Krzysztof Piwinski ale jak to?ja nie widziałam waszych klat >
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Ro ksana
(ross)
Początkujący
piwin_1 napisał:
ross napisał:
A teraz juz tak na powaznie
Zapraszamy chetnych na wspolna gre w siatkowke pod golym niebem na cieplym piaseczku
Poziom gry jest rozny (jedni graja lepiej inni gozej ) ale to nie wazne ! liczy sie dobra zabawa a przy okazji Ci ktorzy graja lepiej szkola tych gorszych (np mnie) Chlopaki pokazuja klaty niby ze goraco ... wszyscy sobie zartuja, usmiechaja sie i wogole jest bardzo sympatycznie!

Przy Patryku można się nabawić kompleksów także ja chyba zabiorę jakąś koszulkę luźniejszą bo wypadam "blado" hahahah

Nie lam sie , kazdy ma inny gust... jedne wola wiekszych, drugie mniejszyszych inne znowu nizszych wyzszych itd ...
A wogole co to? pokaz mody ? Jesli komus goraco to niech sie rozbiera, nikt nie wnika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Patryk Zapala
(Patryk_focus)
Wiking
Do Tomasza : Z mila checia mozna by cos pograc, powiedz tylko gdzie i kiedy. Glownie gralem w bloku ale obrone tez ogarne jak bedzie trzeba, Pozdrawiam.

Do Krzysztofa: Haha, ja tylko chcialem skorzystac z chwili slonca, ale ono zachodzi jak sie chce opalic;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(rafal86)
Wiking
Ja chętnie na siatkowke-tylko chwilowo pare tyg. Przerwy z powodu problemów z kostka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok