Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
monini napisał:
Chochlik napisał:
No tak... Po co komuś język norweski, w norweskim urzędzie- zastanawiające... Ale się inteligent trafił!

Jeśli masz problemy i z tego powodu siedzisz na forum i plujesz jadem- to bardzo Ci współczuję, ale WYPIERDALAJ

BOSZEEEE
wiesz wole isc z kumplem na piwo niz z takim scierwem jak ty wstyd by mi bylo sie pokazac na miescie blleeeeeeeee


Bardzo inteligentne!


i kto to pisze TY WIESZ CO TO INTELIGENCJA???

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Monika Gie
(monini)
Wiking
Ja wiem, za to Ty nie masz zielonego pojęcia o tym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
pieknis napisał:
Sluchaj no rozklapicho!
Po chuj komus norweski w Nav-ie ?
Chyba,ze takim gowniarom jak ty,zeby zaimponowac swoim rowiesnikom z przedszkola!


p/s:
jakie ty druki mozesz wypelniac?
przeciez mama juz za ciebie wypelnila - barnetrygd i kontantstøtte!


Tą swoja inteligencje schowaj do kieszeni, bo naprawde na tym forum ona się tu nie przyda. Nie wiem po co się tak zniżasz to takigo poziomu? Zeby pokazać swoim kolega wirtualnym takim jak: Chochlik, Ystek, Jasta, etc, który jest lepszy w pisaniu jadu na forum?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
Jak ktoś chętny na spotkanie to zapraszam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Po chuj komus norweski w Nav-ie ?

Nie no to juz chyba mysl roku.

Ten co to napisal to niech sobie wyobrazi ze dobrze platna posada popijacza kawy to cos popularnego rowniez wsrod norwegow znajacych norweski. I trzeba bylo 15stu wykonkurowac aby doznac taka posade i to na koncu swiata, bo na poludniu bywa 112 søkerow na jedno miejsce.

Ciekawe czy madra istota ktora to napisala zlozyla juz swoje podanie do NAVu a w liscie motywacyjnym: "nieznam norweskiego ale podania norwegow po norwesku rozpatrze i mam doswiadczenie w piciu kawy z polskiego ZUSu oraz zadnego norweskiego wyksztalcenia".

Chyba ze wam chodzilo o uzytkownikow NAVu tak zwanych klientow socjalu aaa to juz co innego to styknie wam bosettings tillatelse i dadza wam socjal juz w NAV lokalkontoret (bez udzialu Forvaltning w ktorym jestem) i bez znajomosci czegokolwiek

A wyjatkowym jednostka jak udowodnia przed psychiatra (sa polscy lekarze w Norwegii) wyjatkowy intelekt (furia, podejrzenie ADHD, psychoza itp itd.) to oferujemy: Folketrygdloven: §6-4 hjelpestønad (np. sasiad musi sie opiekowac podczas napadow psychozy) oraz §6-3 grunnstønad (np. w amoku ktos rwie wlasne ubrania lub boi sie ludzi wiec musi jezdzic samochodem nie moze autobusem).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(xxxmalutkaxxx)
Wiking
rowniez jestem chetna)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Kasia G
(Kasiulenka89)
Nowicjusz
To kiedy następne spotkanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
to jednak jakies spotkanie było
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Kasia G
(Kasiulenka89)
Nowicjusz
Podobno było z tego co wyczytałam, dlatego wypytuję o następne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
Joanna Joanna
(LaToszka)
Stały Bywalec
Spokojnie, nie bawem bedzie spotkanie.

Jezeli jest jeszcze Ktos chetny to zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok