Michał *****, (43 l.)

 • Miejscowość
  w Polsce
  ********
 • Miejscowość
  w Norwegii
  Skien
 • Znajomi 6
 • Odsłony profilu 2698
 • Posty 2
0
Michał ***** (Skien, ********) - dodał(a) post do tematu
30-07-2017 22:30

Barnetrygd / Kontantstøtte wspólne zameldownie z dzieckiem

Mam pytanie odnosnie Barnetrygd / Kontantstøtte

Czy bez wspolnego meldunku z synem moge sie starac o te zasiłki i je dostane? Chciałem zameldować syna w Norwegi ale odrzucili mi to ze wzgledu na to ze podobno jest pol roku na zameldowanie od urodzenia. Jak napisałem zazalenie to napisali ze nie zamelduja bo nie ma tutaj sladu ze byl syn w Norwegi. Odpisalem ze nie mogl byc w Norwegi bo w Polsce jest rechabilitowany do tej pory i nie mogłem syna wczesniej przywiesc ze wzgledu na jego stan zdrowia. To dostalem odpowiedz o tej samej tresci i do tego napisali ze pracuje w agencji pracy tymczasowej wiec nie mam stabilnej sytuacji ekonomicznej. A co z łaczeniem rodzin? Zona posiada numer personalny norweski.
I teraz jest tak ze ja mam meldunek w Norwegi, zona ma w Polsce i norwegi a syn ma tylko w Polsce. Zona mieszka pod tym samym adresem w Polsce.
I teraz pytam czy ja musze miec meldunek w Polsce pod jednym adresem z synem skoro mieszkam w Norwegi? No i jak to wyglada z tymi zasiłkami? Dostane je czy nie spelniam warunków ze wzgledu na brak wspolnego zameldowania z synem?

Michał *****
30-07-2017 22:29

jasne że tak należy ci się i koniec a te pierdoły z NAV niech lepiej idą do szkoły

Michał ***** (Skien, ********) - ma nowego znajomego
23-04-2015 19:45
Ewelina Tokarz
Zielona góra
Znajomi: 12
Posty: 2
Z nami od: 01-07-2014

Facebook Messenger YouTube Instagram