Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
6 Postów
Aneta Bolewska
(Antena)
Wiking
A moj synus tez Adas ...mial byc Leo ale jednak zdecydowalismy sie na Adasia.Urodzony 9 stycznia w Oslo,Ulleval Sykehus.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Nijlaj Nijlaj
(NIJLAJ)
Wiking
Witam

allegro.pl/stylowy-retusz-rzetelna-obrob...jec-i2400372810.html

Zapraszam)

Ps: śliczne maleństwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
O ANTENA moja córka z 8 stycznia:-P
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Aneta Bolewska
(Antena)
Wiking
OO to tylko jeden dzien starsza od Adasia a tez rodzilas w Oslo bo jak ja bylam w szpitalu to zadnej polki tam nie bylo tzn na sali poporodowej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
nieee, ja to jestem spod Trondheim. W Levanger rodzilam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Ka. Zet.
(maja175)
Wiking
Cześć Dziewczyny
Ja też będę rodzić w Bergen, a termin mam na 8 października i z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie chłopiec
Imienia jeszcze nie wybraliśmy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Barbara Papuga
(mrocka3)
Wiking
Czesc dziewczyny ja juz jestem po porodzie i teraz dochodze do siebie Moj maly szkrabik to Wiktor Kacper
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty

(MagdaD)
Nowicjusz
GRATULACJE Duzo zdrowka dla mamy i synusia jak bedziesz miala chwile to napisz jaka opieka i na jakim oddziale rodzilas ....gratuluje jeszcze raz .. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Elka Zielińska
(sue135)
Nowicjusz
O MAJA, w takim razie muszę się Ciebie pilnować bo możliwe, że się spotkamy jak nie na porodówce to może wcześniej?
Nie wiesz czy chłopiec? Nie miałaś USG czy Twój maluch był tak samo dowcipny jak mój i chował to co ma między nogami? Zmienił zdanie na końcu i wypiął się tak, że na zdjęciu widziałam już co tam jest a położna pyta czy płeć chcemy poznać Zabrzmiało jak dobry żart bo i tak już widziałam

Młodej mamusi i synusiowi serdecznie gratulujemy i życzymy zdrówka bo to teraz najważniejsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Ka. Zet.
(maja175)
Wiking
sue135 w grupie raźniej
To nasze pierwsze dziecię, więc ja doświadczenia żadnego nie mam, ale mam nadzieję, że koleżanki które będą rodzić przed nami, będą służyć dobrą radą!
I zawsze miło poznać nowa osobę i móc pogadać w rodzimym języku. Trzeba się zorganizować jakieś "ciężarówkowe" spotkanie w Bergen! Może będzie więcej chętnych
Mam tez dla mnie pytanie: na jaki wózek się decydujecie? Kupujecie w Polsce czy w Norwegii? Bo jak obserwuję wózki na ulicy to każdy jest czarny, ma duże nieskrętne pompowane koła, a w Polsce takich w ofercie nie widziałam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok