Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

57 Postów
Michael M.
(SmokWawelski)
Nowicjusz
Powyzej macie kilka namiarow na chlopakow ktorzy moga pomoc w montazu anteny.
Jesli sami chcecie to robic, to oprocz katow ustawien i lapania sygnalu musicie faktycznie sprawdzic miejsce w ktorym macie antene, jesli cos ja przyslania, albo w poblizu jest gora to lipa, ja swoja musialem przestawic prawie 30 m zeby zlapac prawidlowy sygnal, no i musialm miec zgode zeby ja przestawic ( mieszkam w bloku)
sygnal zlapalem na satfinderze ktorego kupilem w clasolsonie... cena okolo 150 nok
sa tez w biltemie albo jula cena podobna
pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Tomasz Wolyniec
(Tomek z Bergen)
Wiking
Profesjonalnym przyzadem ustawiam anteny w Bergen i okloicach
DIGITAL SATELITE FINDER SF-9100 , anteny zbiorcze wielokonwektorowe jaki i pojedynczo konwektorowe , przeprowadzam konserwacje dostrajam
pozdrawiam Tomek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
Nowicjusz
Powiem ci że to jest chwila zabawy i trafisz z sygnałem trzeba cierpilwosci ja pierwszy raz ustawiałam 5 godzin i w końcu trafiłem sygnał. Popatrz jak skierowaną ma antenę sąsiad i mniej więcej ustaw podobnie a pózniej przesuwaj po pare milimetrów w lewo i prawo może w górę i w dól i po każdym przesunięciu daj chwile na złapanie sygnału to trochę irytuję ale w końcu złapies. Powodzenia i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Valdek S.
(valdek)
Nowicjusz
Witam.
Montuję i ustawiam anteny satelitarne w Oslo i okolicach.
Wykonuję montaż anten satelitarnych z materiałów powierzonych przez klienta.
Waldek 462 677 91 po 18-stej.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ewa rugsveen
(rugsveen)
Wiking
Prosze nie zawierac umowy z ta firma ,albo wczesniej pokazac umowe prawnikowi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Loni X
(loni)
Wiking
prosze kupic sygnalizator do ustawiania talerzy sat i poczytać net kiedyś robiłem takie tematy ale sprzet został w pl pozatym koszt 300 kr miernik sygnału kąt itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok