Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Gdy kupowałam dekoder , też mówiłam że zabieram go do Norwegii , również nie usłyszałam żadnego komentarza . Kiedy dzwoniłam do Polsatu , mówiono mi że antena powinna łapać sygnał z hotbirda a nie łapała . Do złapania sygnału używałam już wielu wynalazków do tego przystosowanych a sygnału i tak nie ma .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Dwa lata temu przywiozłam do Norwegii dekoder polsatu. Zamontowali mi chłopaki, złapali sygnał, na obu "paskach" dochodzilo do 70 % i co? I gówno Nie dalo sie oglądac. Dalam sobie spokoj z polsatem i oglądalam norweska telewizje. Nie przyjechalam tu na chwile, wiec nie tesknie juz ani troche za polska telewizją, a dzieki temu ze jej nie mam szybciej załapalam język norweski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
oh ja juz ze 4 lata nie ogladalam polskiej TV.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Luba)
Wiking
No cóż, ja wcześniej też jakoś egzystowałam bez pol. TV, ale teraz, jak juz mam to się cieszę, tym bardziej, że jestem uzależniona od TVN24

Powód moich początkowych problemów ze znalezieniem sygnału, okazał sie dosyc prozaiczny. Dostałam trefny konwerter, który wymieniłam i wszystko gra, pomimo tego, że nie mieszkam na wzniesieniu, a na drodze stoi góra...Koledzy, którzy montowali cyfrę w innym miejscu, wynajeli kolesia z Experta i on swoimi instrumentami tez im sygnał znalazł, a antena znajduje sie praktycznie przy ziemi i wzbudza zainteresowanie okolicznych krów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
ja ustawiałem już około 10 anten i jeszcze nie zdarzyło się żeby nie znależć sygnału .
conajwyżej trzeba trzeba przestawić w inne miejsce antenę ale rzeczywiście coś musi przed nią stać co zakłuca sygnał .
trzeba tylko pamiętać że jeżeli dekoder jest nowy to trzeba go aktywować . najlepiej zrobić to w polsce .....poprostu pójść do znajomego który ma to samo ( cyfrę czy enkę ) założyć swój i czekać na aktywację . w razie problemu można łatwo pojechać tam gdzie się kupiło . albo ustawić swoję antenę w pl , zaaktywować wszystko i można śmiało jechać do norge .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(anulka86)
Nowicjusz
Prosze podajcie mi namiary lub nr.tel..na osobe która pomoze nam w zalozeniu i zlapaniu sygnalu w Polskiej ANtenie TV..Polsat cyfrowy. Mieszkamy w Oslo -czekam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Tomasz Wolyniec
(Tomek z Bergen)
Wiking
Witam ustawiam profesjonalnie anteny sat w Bergen i okolicach
z pytaniami prosze dzwonic pod numer tel 452 33 795
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
adrian c.
(kudlatyy)
Nowicjusz
witajcie!!

potrzebuje pomocy dla odmiany z antena cyfry plus. troche dziwna historia z nia jest poniewaz sygnal byl na ponad 4 w skali od 1 do 5 po czym pewnego dnia niestety zniknal. sprawdzalem kable, zmienilem konwenter, krecilem antena, zmienialem kat nachylenia taleza i nic. moze jest ktos w oslo kto moglby mi pomoc? lub moze macie jakies inne pomysly co jeszcze moglbym zrobic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
155 Postów

(Motyl)
Stały Bywalec
Wiem że troche późno ale napisze. Najprawdopodobniej brak zasilania konwertera, trzeba zmienić w ustawieniach dekodera. W oslo i okolicy moge pomóc z tv satelitarną. Mój numer 99887350
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Lukasz Trojniak
(rikardo)
Wiking
Witam
Ustawiam anteny satelitarne okolice OSLO i DRAMMEN
tel. 96814754
pozdrawiam
Łukasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok