Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

30 Postów
Bogdan Hołownia
(bodzio1)
Nowicjusz
a skoro tak to zycze powodzenia w znalezieniu fachowca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
legalne czy nie, i polsat i inni o tym wiedza, maja tyle kasy zza granicy ze siedza cicho...
w UK maja nawet przedstawicieli handlowych, wiec myslalam ze tu juz tez tak mozna, moze niedlugo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
bodzio1 napisał:
Niechce być niegrzeczny ale zakładanie anteny cyfrowego polsatu poza granicami polski jest nielegalne
Polskie programy mozesz legalnie ogladac, zakaz dotyczy obcych stacji bo polsat ma wykupiona koncesje tylko na PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
Aniap napisał:
dziękuję za info.
Problem jest tego typu, że antena już wisi zamocowana na wysięgniku, kabel do dekodera jest podłączony, ustawialiśmy za pomocą kompasu na odpowiednią satelite i niestety nie działa. Wina stoi po stronie : albo anteny, albo trefny dekoder dostaliśmy.
Dlatego potrzeba fachowca)


A dekoder jest uaktywniony?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Wszytko zależy na jakim terenie mieszkasz , jeśli górzystym tak jak ja , to powodzenia Ci życzę . Nam norweski fachowiec powiedział że potrzebny będzie maszt , minimum 150 metrów ! Na tak wysoki maszt trzeba mieć pozwolenie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Rafał M.
(Rafał M.)
Początkujący
wydaje mi sie ze jak kupujesz dekoder musisz powiadomic gdzie go zabieraszinaczej nie bedzie nastrojony dajmy na to norwegie i sygnalu mozesz sobie szukac,mialem kiedys taki przypadek w irla z norweskimi fachowcami jak jest kazdy wie 150m maszt hehehheehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
Rafał M. napisał:
wydaje mi sie ze jak kupujesz dekoder musisz powiadomic gdzie go zabieraszinaczej nie bedzie nastrojony dajmy na to norwegie i sygnalu mozesz sobie szukac,mialem kiedys taki przypadek w irla z norweskimi fachowcami jak jest kazdy wie 150m maszt hehehheehehe

Tak moze byc , jakas skala albo gora cie zasloni i pozamiatane. Tu w Norwegii satelity Astra czy Hotbird jest bardzo nisko nad horyzontem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Na tej stronie po wpisaniu miejsca zamieszkania oraz satelity jaką potrzebujesz złapać otrzymasz kąt i kierunek.

www.dishpointer.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Rafał M. napisał:
wydaje mi sie ze jak kupujesz dekoder musisz powiadomic gdzie go zabieraszinaczej nie bedzie nastrojony dajmy na to norwegie i sygnalu mozesz sobie szukac,mialem kiedys taki przypadek w irla z norweskimi fachowcami jak jest kazdy wie 150m maszt hehehheehehe

Teoretycznie czyli w świetle prawa gdybyś powiedział że zabierasz dekoder lub nawet samą kartę za granicę RP powinieneś zapłacić karę za złamanie regulaminu.
Oczywiście gdyby operatorzy stosowali się do własnego regulaminu to stracili by przynajmniej po 30% klientów którzy korzystają z ich platform za granicą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
My mieliśmy parę razy problem z dekoderem i kartą i za każdym razem, gdy mój mąż dzwonił do Polsatu, to mówił, że dekoder jest za granicą, choć kupiony na nazwisko mamy. Nigdy nie było żadnego komentarza z ich strony na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok