Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Odebranie dziecka w Norwegi - Norwegia

6 Postów

()
Wiking
Witam rok nie widziałam mojej córeczki Angeliny lat 7.Najpierw ojciec Norweg Pedofil!! dziecka ograniczal mi kontakty teraz Państwo Norweskie zabrali mu dziecko.W styczniu tego roku.Jest szansa❤☺ ,abym mogła przytulic i uspokojic moje dziecko i się z nią zobaczyć.Wydalam wszystkie pieniądze na bilety i mam na paliwo na lotnisko pieniądze.Córeczka starsza Wikusia lat 13 zostanie z babcia gdyż jest po operacji po wypadku i nie może jechać.Takze dlatego ,aby mi jej nie zabrali.Moi rodzice nie zyja bo jak by zyli pomogli by nam!Wiktoria chciała by się spotkać z siostrzyczka..☹Apel do wszystkich Polakow Proszę mi pomoc jak wydostać się z lotniska szybko do Stavanger abym mogła zdążyć na odwiedziny z coreczka.Czym się wydostane i czy taksówki są drogie?☹ podaje ,ze laduje o 13;50 .Dnia 04.10.2017 r Juz ze Stavanger pani z Barne-Mopsu ma po mnie przyjechać o 15:20 zostawiam mój numer odnośnie prośby o pomoc informacje.048784338357
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(agrabska)
Wiking
ANGELINA❤❤❤❤



Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok