Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

18 Postów
alebazi a
(bela001)
Wiking
Hej, nie wiecie, czy mają tam herbatę czerwoną?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Magdalena Bogdańska
(ladyinblue)
Początkujący
Mają ale sklep do 20 stycznia jest zamknięty jak się nie mylę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ladyinblue napisał:
Mają ale sklep do 20 stycznia jest zamknięty jak się nie mylę

nie mylisz od 21stycznia otwarty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Czy ktoś mógłby się podzielić wiedzą, co tam ciekawego mają w tym sklepie ?
Czy dostanę dobra kiełbasę , ogórki kiszone, ptasie mleczko, delicje

Ogólnie czy warto się tam wybrać ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
Lamikoboy napisał:


Czy dostanę dobra kiełbasę , ogórki kiszone, ptasie mleczko, delicje




kiełbase mają ale czy dobra to nie wiem nie kupowałam, wszystko inne co wymieniłeś też mają, a oprócz tego m.in, kapusta kisz., pierogi,sledzie,serki różne, słodycze, mleka i kaszki dla dzieci, przyprawy, makarony, kasze, bułka tarta, mąka itp. - tylko alkoholu brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
dostaniesz...

do tego sledzie, kapuste kiszona(pozdrawiam Jasta ), kawy, herbaty, make, cukier, rozne przyprawy, zupy, sosy, napoje, pierogi, makarony, kasze, jogurty, twarog, salatki obiadowe w sloikach, musztardy, konserwy, itd.... nie bede juz wszystkiego dokladnie wymieniac bo i tak dosc duzo napisalam


edit...widze ze jednoczesnie post z karolina.voll napisalam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
karolina.voll napisał:
. - tylko alkoholu brakuje

i papierosow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Magdalena Bogdańska
(ladyinblue)
Początkujący
Kiełbaskę ja kupuję, jest kilka rodzaji, więc jest z czego wybrac.
Wybór jest spory, wybrac się na pewno jest warto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ANETTA GROBELSKA
(anulek)
Wiking
kiełbaskę maja dobrą, na święta mieli pyszna szyneczkę no i pierogi-duży wybór
generalnie wszystko czego dusza zapragnie.
Niektórzy twierdzą,że jest drogo, ale w koncu kazdy ma wybor: mozna nie chodzic i nie kupowac Ja chodzę i kupuję jesli mam ochotę na coś polskiego
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Okiem tajemniczego gościa

Do "polskiego" sklepu wybrałem się wczoraj około 15, lokalizacja bardzo dobra samo centrum Stavanger ! Brak natomiast żadnego szyldu , ze jest to polski sklep , przyklejona tylko papierowa kartka na drzwiach , gdybym nie wiedział, że tam znajdować się ma polski sklep, to bym nie trafił ...
Może to jest jedną z przyczyn braku klientów...

W środku dużo przestrzeni, więcej niż towaru , jednak większość potrzebnych rzeczy znajdziemy w sklepie , od słodyczy : jeżyki 30 Nok, ptasie mleczko około 70Nok , po makarony , zupy w torebkach, dania gotowe, jogurty, napoje....

Ceny : nawet biorąc po uwagę norweskie zarobki, ceny odstraszają , dla przykładu, jeżyki 30 NOK, w sklepie u turka w Sandnes coś koło 15-20 NOK , ptasie mleczko 70NOk , - u turasa mleczko milki 35 NOK , ogórki kiszone również tańsze u turasa, aktualnie ma rosyjskie , ale jedne z najlepszy jakie ostatnio jadłem ogólnie dużo drożej w porównaniu z konkurencyjnym sklepem...

i to jest odpowiedź dlaczego jest tak mało klientów , czytaj pustki ... nie można traktować tego sklepu jako miejsce do zakupów , ale raczej miejsce gdzie zajrzymy raz na jakiś czas gdy najdzie nas ochota np na flaczki czy ogórki kiszone...

Można płacić kartą , ale terminal gdy chciałem płacić informował mnie, że zły pin , tak samo przy drugiej karcie ( może jakaś przerwa techniczna w banku ), pani poinformowała mnie , ze obok jest bankomat, na szczęście miałem przy sobie gotówkę

Podsumowanie

plusy :
- lokalizacja
- polskie produkty

minusy :

- ceny ( biorąc pod uwagę ceny norweskie )
- brak szyldu oznaczającego "polski sklep"


Generalnie ceny są największą przeszkodą , świadczy o tym przede wszystkim brak klientów , możliwe , że brak też dobrej reklamy, świadomość istnienia sklepu również niewielka wśród ludzi...

Polaków w okolicy mnóstwo, wiec potencjał ogromny , problem = wyzwania dla właściciela co zrobić by zachęcić rodaków do zakupów , do rozwinięcia biznesu

Ja życzę powodzenia , od czasu do czasu sklep na pewno odwiedzę jeśli oczywiście jeszcze tam będzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok