Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

13
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

polski sklep w Stavanger - Norwegia

38 Postów
Nowicjusz
Witam!
Podobno gdzieś w okolicy jest polski sklep,czy ktoś zna jego lokalizację?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
petersgate a nr nie pamietam po drugiej stronie bedzie stacja benzynowa. a po drugie fajny nick masz ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Nowicjusz
Dzięki bardzo pojedziemy zajrzeć, ty też masz fajny nick
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Nowicjusz
nie znaleźliśmy. moze podasz mi mniej wiecej gdzie to jest, bo na mapie pokazało
mi dwie petersgate, obydwie koło szpitala uniweryteckiego i obydwie to zwykłe
osiedlowe uliczki. z góry dziekuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
hej
jestem zywo zaiteresowana tym sklepikiem jak znajdziecie podajcie blizsze namiary napewo zajde A jak maja ogorki kiszone to nawet pobiegne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
maja ogorki hihi chyba po 40 nok no moze i dorgo ale maja sklep na legalu wiec clo itd moja duzo rzeczy wystarczy pojsc. jak nei wiecie gdzie to moze spotkamy sie w jakims miejscu i przespacerujemy sie lub spotkamy sie autami i podjedziemy . jak cos to na gg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Nowicjusz
Polski sklep jest na Pedersgate, to w samym centrum,zaraz przy porcie. Naprzeciwko jest stacja Schella.Wielkie dzięki Dyziu za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Macie centrum stavanger na samym dole, jeżdżą tam autobusy 1 i 4, po lewej strony jest coop prix, po prawej droga pod górę , na górze duży czerwony kościół. Idziecie wzdłuż tego kościoła po tej samej stronie, miniecie tureckie jedzenie, sklep z lampami, przejscie przez pasy małe i za przejściem bodajże 3 sklepik to polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
a idac za sklep polski pare metrow mamy ..... LOVE SHOP. co prawda nei ma tam ogorkow kiszonych ale sa za to OGORY hehhehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Miros Kros
(Kros)
Wiking
No tak, ale ten LOVE SHOP to też prowadzą Polacy ,to ja nie wiem jakiego wy sklepiku szukacie hihihihihih pzdr.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok