Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

41 Postów
Tomasz Walkowiak
(wau1971)
Nowicjusz
Pedersgata 12
4013 Stavanger
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(anetamilka23)
Wiking
Ja równiez robiłam pierogi ostatnio 3 dni temu tez pierwszy raz i wyszły pyszne ale ser miałam z polski paczkąprzyjechał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
hej
jak bedziecie kupowac w Klepp to sprawdzajcie daty waznosci, ja znalazlam duzo rzeczy przeterminowanych, wiec chyba juz w Klepp nie bede robic zakupow
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ani razu nie robilam zakupow w polskim sklepie, nawet mnie do niego nie ciagnie....w norweskich sklepach tez jest produktow na polkach pod dostatkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
mnie ciagnie tylko po kubusia i tymbarka, seler w sloiku, majonez i make szczecinska, bo tu za chiny nie moge sie ogarnac z ta maka hehe
ja w polski sklepie jestem raz na 3,4 miesiace tez mnie nie ciagnie, pozatym za wysokie ceny mozna zbankrutowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
31 maja zamykaja sklep w stavanger bo sie nie oplaca podobno, a szkoda...................
no coz poki mozna to 25 procent taniej wyprzedaja caly towar
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Będzie otwarty w tym samym miejscu prawdopodobnie w czerwcu tylko z innym włascicielem. co do cen to jesteśmy w Norwegii a nie wPolsce, towar trzeba oclić itp więc jak mam ochotę na czekolade polską a nie norweską to idę do sklepu polskiego i za to samo kupuję, proste.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
no to dobrze ze bedzie hehe, juz myslalam ze do klepp bede musiala smigac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
ostatnio bylismy i zadnych przecen nie bylo..fajnie, ze znalazl sie nowy wlasciciel..jesli chodzi o nas to mamy zapotrzebowanie na polskie produkty od czasu do czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
Krystyna Gawrys
(Barbaros49)
Nowicjusz
Ten sklep bedzie otwarty 8 czerwca.Widzialam wczorej ogloszenie na sklepie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok