Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Hei ! Polski sklep znajduje sie na glownej ulicy w Klepp. Jezeli wiesz w ktorym miejscu jest przesiadka autobusowa do Bryne albo Sandnes -to po drugiej stronie ulicy jest polski sklep . Ale jak ona sie nazywa -bij -zabij- nie wiem .Coz szkodz zapytac sie tubylcow ,bedac juz na miejscu . Napewno trafisz ! Ja osobiscie jeszcze tam nie bylam ,ale kolezanka dala mi takie namiary . I mowie ci -jezyk wisi juz na szybie z samego ogladania naszych produktow. Zycze udanych zakupow i smacznego !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
bogdanor1 napisał:
[quote]Hei ! Polski sklep znajduje sie na glownej ulicy w Klepp. Jezeli wiesz w ktorym miejscu jest przesiadka autobusowa do Bryne albo Sandnes -to po drugiej stronie ulicy jest polski sklep .

To co wyżej napisal bogdanor to prawda.
A co do samego sklepu to od niedawna jest to sklep rusko-polsko-litwinski
z tego co wiem to znajduja sie tam ruskie konserwy i jakies tam inne ruskie dania
a z polskich to mozna kupic, np. sery topione, ser- rolada ustrzycka , koreczki, sledzie , ogorki kiszone, kapuste kiszona, i pelno suchych gotowych produktow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
paulina22 ekhmmmmm
(ppaula3)
Wiking
dzieki bardzo,jakos trafie a jak nie to bede szukac ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
wracając do tematu
trzy fotki na których zaznaczyłem gdzie jest ten polski sklep w Stavanger.

http://shotgallery.net/image/polski_sklep_0001.JPG
http://shotgallery.net/image/polski_sklep_0002.JPG
http://shotgallery.net/image/polski_sklep_0003.JPG

na ostatnim foto, żółtą strzałką oznaczony sklep a czerwoną wspomniana wcześniej stacja paliw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Jowita Jowitka
(Słonko)
Nowicjusz
że jest w Klepp to wiem napewno prowadza go litwini podajrze to samo w sumie jest co w Stavanger, nie bylam tam jeszcze wiec nie wypowiem sie wiecej na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Tak ! Polski slep w KLEPP -prowadza Litwini . Co nie znaczy ,ze nie ma tam polskiego {zarla } Wart tam zajrzec !!! Ten w Stavanger tez ma sporo do wyboru ,ale jak ktos ma blizej do Klepp , to nic nie straci kupujac tam ! Jest doslownie ( to samo ) Zycze udanych zakupow ,no i smacznego ! PS . a bialy barszcz -pycha,paluszki lizac !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
paulina22 ekhmmmmm
(ppaula3)
Wiking
a czy ten sklep w stavanger jest otwarty normalnie tzn codziennie?ja byłam jesienia i byl w jakies dni od 15 otwarty czy ten w Klepp tez tak otwieraja?aha i czy mają jakies mrożonki?najbardziej to chodzi i mi o ruskie pierożki bo tu w sklepach tego nie ma a ja mam ochote pojesc sobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
z tego co ja pamiętam(bo nie chodzę tam) to ten sklep jest tak jak napisałaś w godzinach popołudniowych otwarty hehe na spacerek teraz nie za bardzo bo mogłabym pójść i zobaczyć ale te opady śniegu przyprawiają mnie o dreszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
paulina22 ekhmmmmm
(ppaula3)
Wiking
aha czyli jednak sie niezmienily godz otwarcia dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
chyba nie....z tego co mi kiedys ktos mowil to te osoby tez pracuja do poludnia i po poludniu prowadza sklep...ale czy to prawda to nie wiem i nie wnikam

jakby co to moge jutro sie przejsc i zerknac ba! nawet foto zrobie z godzinami otwarcia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok