Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
SugarFree napisał:
Mazury napisał:
im dalej na poonoc, tym mniej uchodzcow, proponuje wiec wyprowadzic sie na polnoc od Alty, dla wlasnego bezpieczenstwa.

Słyszałam, że sporo przeszło przez granicę z Rosją ...więc północ już podbita!
Wiesz ja po prostu byłam przerażona tym co zobaczyłam w Oslo, nie wymagam nie wiadomo czego tylko większego poczucia bezpieczeństwa, zwłaszcza, że jestem w ciąży.


Nie mysl o Norwegii.
Za pare lat bedzie tutaj wprowadzony Szariat. Przygotowania juz trwaja, ale rzad norweski to ukrywa przed narodem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

()
Wyjadacz
Skad te polskie ludzie takie glupie? Kidys to podobno podprogowo cyfrowy polsat pral "muzgi", a tera to bedzie Kurski czy jak? Polaki pewnie zapytajo ktory Kurski.

APrzecie gazet nie czytajo to i wiadomo ktory.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
napisał:
Skad te polskie ludzie takie glupie? Kidys to podobno podprogowo cyfrowy polsat pral \"muzgi\", a tera to bedzie Kurski czy jak? Polaki pewnie zapytajo ktory Kurski.

APrzecie gazet nie czytajo to i wiadomo ktory.


Dlaczego mowisz, ze polskie ludzie sa glupie?
Polaki od wiekow wiecej i lepiej wiedza - to takie genetyczne uwarunkowanie narodu wybranego.
Ponadto posluguja sie w wiekszosci dobrze wysluzonym muzgiem, a to zobowiazuje.

Ja osobiscie jestem pelna podziwu i zle ukrytej zawisci, ze ja jako polonorka tak odstaje...

Jak mowi przyslowie - lepiej byc glupim w grupie, niz madrym samotnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
bebel
(bebel)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok