Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oszust !!!!!!!!!!!!!!!!! - Norwegia

1 Post
Anna Podolska
(AnnaPodolska)
Wiking
Zostałam oszukana i okradziona przez człowieka, który nazywa się Adam Maciej Zengota mieszkającego w Bierkodolvein/ Slependen . Dokonuje tego wpisu, aby przestrzec ludzi w Norwegii i Polsce by nie robili z nim żadnych interesów. A kobiety by nie dały się zwieść jego fantastycznym opowieścią o majątku, którego nie posiada. Jeździ złotym Voyagerem - van którego to sobie przywłaszczył oraz granatowym chryslerem hemi - limuzyna. W Polsce toczy się przeciwko niemu postępowanie. Ponadto jego metodą jest zastraszanie byłymi kolegami z ZOMO jak również grozi podpaleniem a nawet śmiercią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
grzegorz frankiewicz
(frannko77)
Nowicjusz
dobrze wiedziec, to dobre info
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
grzegorz frankiewicz
(frannko77)
Nowicjusz
moze typowy polski to nie bo przeciez wszedzie na swiecie jest pelno takiego bydla ale w stu % zgodze sie ze dawno nie wylapal a w koncu trafi mu sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
A jakies szczegoly jak dokladnie dziala czy cos?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
AnnaPodolska napisał:
A kobiety by nie dały się zwieść jego fantastycznym opowieścią o majątku, którego nie posiada.

HM przykra sprawa .... Pierw nie powinnas byla podawac jego danych bo to i tak nic nie da a przy okzji podalas swoje.
Pewnie dokona sie na mnie zaraz lincz ale zdanie jakie wylapalem z twojej wypowiedzi ze zrozumieniem nie swiadczy zbyt dobrze o tobie .... Czy w dzisiejszych czasach dla kobiet liczy sie tylko majatek ?? ja juz nie ogarniam ... Moze gosc chcial sobie tylko poru..ac a ze juz kobiety dzis tylko interesuje kasa to naturalnie nazmyslal zeby jak to sie w przyrodzie mowi zmosic samice do kopulacji - a to jego obowiazek i to naturalne. Paw tez jest kolorowy zeby podobac sie samicy .... Wnioski same przychodza do glowy czytajac takie zdanie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
ALEXANDER HAZARD
(ALEXANDEROS)
Stały Bywalec
Tak to jest jak się macicą myśli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
napisał:
AnnaPodolska napisał:
A kobiety by nie dały się zwieść jego fantastycznym opowieścią o majątku, którego nie posiada.

HM przykra sprawa .... Pierw nie powinnas byla podawac jego danych bo to i tak nic nie da a przy okzji podalas swoje.
Pewnie dokona sie na mnie zaraz lincz ale zdanie jakie wylapalem z twojej wypowiedzi ze zrozumieniem nie swiadczy zbyt dobrze o tobie .... Czy w dzisiejszych czasach dla kobiet liczy sie tylko majatek ?? ja juz nie ogarniam ... Moze gosc chcial sobie tylko poru..ac a ze juz kobiety dzis tylko interesuje kasa to naturalnie nazmyslal zeby jak to sie w przyrodzie mowi zmosic samice do kopulacji - a to jego obowiazek i to naturalne. Paw tez jest kolorowy zeby podobac sie samicy .... Wnioski same przychodza do glowy czytajac takie zdanie ...

Tu się zgadzam! Jesteś hm... Pomyśl zanim napiszesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Artur OFFICIALS
(OFFICIALS)
Wiking
To naprawdę przykre ż
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Artur OFFICIALS
(OFFICIALS)
Wiking
To naprawdę przykre że są tacy wredni ludzie.Pozdrawiam Cię serdecznie i uszy do góry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Zorro Zorro
(Zorro07)
Wiking
to mi wyglada na zorganizowane dzialania polsko-mandzurskiej mafii buhahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok