Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
Retier1



Jeden z moich ulubionych cytatów:

Jest tylko ona, ona, u mojego boku, tu, teraz, i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim była dawniej, gdzie była dawniej i z kim była dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną, tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o niej, nieustannie myśląc o niej, czując zapach jej perfum i ciepło jej ciała. A wy udławcie się zawiłością.
— Andrzej Sapkowski Czas pogardy



Pozwolę sobie polecić portal www.cytaty.info/ (jeżeli jest to niezgodne z regulaminem to oczywiście usunę) , są tam oprócz cytatów też myśli , wiersze i opowiadania Użytkowników portalu , nieraz spotykam świetne perełki . Bardzo przyjemne miejsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Wbrew temu co sam czasami nabazgram to nie lubię poezji jako takiej,bynajmniej tak mi się wydaje
Jednakże nieomieszkam zajrzeć tam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
małgośka napisał:
Retier1



Jeden z moich ulubionych cytatów:

Jest tylko ona, ona, u mojego boku, tu, teraz, i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim była dawniej, gdzie była dawniej i z kim była dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną, tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o niej, nieustannie myśląc o niej, czując zapach jej perfum i ciepło jej ciała. A wy udławcie się zawiłością.
— Andrzej Sapkowski Czas pogardy



Pozwolę sobie polecić portal www.cytaty.info/ (jeżeli jest to niezgodne z regulaminem to oczywiście usunę) , są tam oprócz cytatów też myśli , wiersze i opowiadania Użytkowników portalu , nieraz spotykam świetne perełki . Bardzo przyjemne miejsce


...moglabys byc gospodynia tego zacisznego miejsca. Tak mi jakos pasujesz
Ja, Kowalski, chetnie bym Cie namascil, a wiem, ze i Vanessa i Cyganeczka tez by sie cieszyly...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Kow@lski napisał:
małgośka napisał:
Retier1



Jeden z moich ulubionych cytatów:

Jest tylko ona, ona, u mojego boku, tu, teraz, i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim była dawniej, gdzie była dawniej i z kim była dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną, tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o niej, nieustannie myśląc o niej, czując zapach jej perfum i ciepło jej ciała. A wy udławcie się zawiłością.
— Andrzej Sapkowski Czas pogardy



Pozwolę sobie polecić portal www.cytaty.info/ (jeżeli jest to niezgodne z regulaminem to oczywiście usunę) , są tam oprócz cytatów też myśli , wiersze i opowiadania Użytkowników portalu , nieraz spotykam świetne perełki . Bardzo przyjemne miejsce


...moglabys byc gospodynia tego zacisznego miejsca. Tak mi jakos pasujesz
Ja, Kowalski, chetnie bym Cie namascil, a wiem, ze i Vanessa i Cyganeczka tez by sie cieszyly...


Czy aby na pewno namaścił,nie przejęzyczyłeś się Kow@lski Poprzedniczki też były niczego sobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
a niech tam namaszcza Mi by zwykly masaz wystarczyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
"Tak to zwykle bywa: czlowiek uczciwy i uczuciowy bawi się w szczerosc, czlowiek zas interesow nastawia ucha, a potem przy okazji pozera cię z kościami" F. Dostojewski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
retier1 napisał:
Kow@lski napisał:
małgośka napisał:
Retier1



Jeden z moich ulubionych cytatów:

Jest tylko ona, ona, u mojego boku, tu, teraz, i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim była dawniej, gdzie była dawniej i z kim była dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną, tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o niej, nieustannie myśląc o niej, czując zapach jej perfum i ciepło jej ciała. A wy udławcie się zawiłością.
— Andrzej Sapkowski Czas pogardy



Pozwolę sobie polecić portal www.cytaty.info/ (jeżeli jest to niezgodne z regulaminem to oczywiście usunę) , są tam oprócz cytatów też myśli , wiersze i opowiadania Użytkowników portalu , nieraz spotykam świetne perełki . Bardzo przyjemne miejsce


...moglabys byc gospodynia tego zacisznego miejsca. Tak mi jakos pasujesz
Ja, Kowalski, chetnie bym Cie namascil, a wiem, ze i Vanessa i Cyganeczka tez by sie cieszyly...


Czy aby na pewno namaścił,nie przejęzyczyłeś się Kow@lski Poprzedniczki też były niczego sobie

Jam tam Vanessy nigdym nie widzial, ale w jednym z wierszy pisala, ze nosi jeszcze stringi, wiec chyba nie jest w wieku mojej babci)) /zart/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
Kow@lski napisał:
(...)

...moglabys byc gospodynia tego zacisznego miejsca. Tak mi jakos pasujesz
Ja, Kowalski, chetnie bym Cie namascil, a wiem, ze i Vanessa i Cyganeczka tez by sie cieszyly...


Janek słońce Ty moje , ja Cię proszę , w sensie jakichkolwiek funkcji na tym forum , nieważne czy oficjalnych lub nieoficjalnych mnie nie namaszczaj . Ja już przerabiałam takie tematy . Tutaj wszyscy , którzy piszą w tym wątku są gospodarzami

Poza tym hasło "chetnie bym Cie namascil " bardzo mnie rozbawiło , ale to już inna historia , nie na ten wątek ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
witam Gosiu naprwede Ty to bylas cyganeczka??? hmmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
Janek słońce Ty moje , ja Cię proszę , w sensie jakichkolwiek funkcji na tym forum , nieważne czy oficjalnych lub nieoficjalnych mnie nie namaszczaj . Ja już przerabiałam takie tematy . Tutaj wszyscy , którzy piszą w tym wątku są gospodarzami

Poza tym hasło "chetnie bym Cie namascil " bardzo mnie rozbawiło , ale to już inna historia , nie na ten wątek ...[/quote]

Kow@lski w takim wypadku zakladaj nowy watek ja do namaszczenia w kolejce juz sie ustawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok