Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Miniaturowe domki i diverse art znad Sognefjordu :) - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Szymanski MORSY LØRENSKOG . Joanna Kuchnicka mart enty Jola :) boj fra oszlo Josef Satan Onty_Ja_Gabriel_3. Natalia Ad Fjord Driftwood Art monika Jakub Nowak (2238 niezalogowanych)
2 Posty
Fjord Driftwood Art monika
(FjordDriftwoodArt)
Wiking
Wszystko zaczelo sie od dlugich spacerow nad brzegien Sognefjordu z moimi kotami. Wystarczy haslo: Toffi, Oscar idziemy na spacer i moje koty jak pieski czekaja przy drzwiach i grzecznie chodza ze mna na spacery, oczywiscie bez smyczy To moi najlepsi terapeuci a ostatnio mialam maly-niemaly wypadek i koty doslownie uratowaly mi zycie, ale o tym kiedy indziej.
Najpierw podziwialam i znosilam do domu male biale patyki wyrzucone przez morze, a skonczylo sie na przeszukiwaniu 30 km wybrzeza i zworzeniu kilkumetrowych pni z korzeniami- tzw drewno morskie driftwood. Tak przepieknie jasne, wygladzone, pokrecone i mocne drewno moze stworzyc tylko natura- i woda morska.
Praca przy drewnie to zawsze bylo moje hobby, tylko wczesniej bylo to robienie drewna na opal, a ze rok temu narobilam tego na 3 zimy wiec w tym roku brakowalo mi zabawy z piłą i narzedziami . I tak wymyslilam sobie ze moge z tych moich morskich drewienek cos tworzyc. Tylko ze zaraz rece odmowily mi posluszenstwa i musialy isc na warsztat chirurgiczny. Na razie prawa reka- jestem 5 tygodni po operacji, ale juz moge robic drobiazgi. Musialam tylko dokupic sobie mniejsza wkretarke, bo moja byla za ciezka na operowana reke. I teraz dlubie sie w mini domkach z penseta i mini narzedziami Jesli ktos mnie skojarzy z Leikanger i z nasza historia, ten wie ze mam ciezki bagaz emocjonalny na karku, a dlubanie sie w drewnie daje mi ukojenie duszy i ciala. Kocham to robic i pomyslalam ze moze komus sie to spodoba....
Nie mam facebooka, tylko Pinterest i na Etsy wrzucilam kilka mooich rzeczy. I na norweski Finn. Nie myslalam tego sprzedawac, ale w sumie tyle narobilam ze moge sie podzielic moimi chatkami, sercami czy innymi drobiazgami.
Nie wiem gdzie sie wkleja takiego posta, czy to na ogloszenia musze czy jak? Zdjecia robia mi sie tu do gory nogami na dodatek, no sierotka techniczna jestem od zawsze....
Zerknijcie prosze i tak obiektywnie co myslicie….
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(Yvonne :*)
Wiking
Bardzo ładne prace masz... najważniejsze jest myślec pozytywnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Fjord Driftwood Art monika
(FjordDriftwoodArt)
Wiking
Dziekuje Ci bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Śliczne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Swietne domki!

Jestes utalentowana i pozytywna - a to zawsze procentuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok