Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Ty nie zwalaj na pelnie tylko ruszaj weda..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Marek Z
(MarekZ)
Początkujący
Jade właśnie na rekonesans na jedyne w okolicy sensowne jezioro - Jonsvatnet koło Trondheim. Jest to zbiornik wody pitnej, wiec zadnych silnikow itp. jak za starych dobrych czasow - wioslami
Jade sprawdzic czy jest lod i perspektywa na garbusy


Edit: To tyle jeśli chodzi o łowienie spod lodu... a mówili: "Gdzie tam na północ pojedziesz, tam zimno..."
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Marek Z
(MarekZ)
Początkujący
Nie dalo sie dodać w poprzednim poście
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
ladne jeziorko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Marek Z
(MarekZ)
Początkujący
Jeszcze tam nie lowilem, liczylem na rozpoczecie sezonu podlodowego ale sie przeliczylem
Podobno jest ladny szczupak, podejrzewam, ze moze byc sporo innych fajnych ryb o ktorych malo kto wie/interesuje sie. Jest to zbiornik wody pitnej, zatem tylko lodka/ponton wioslowe bez zadnego silnika - wyglada bardzo zachecajaco
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
silnik elektryczny tez zabroniony?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Marek Z
(MarekZ)
Początkujący
Tak, pisalem do TOFA zeby sie upewnic (lokalny organ zarzadzajacy kwestiami polowu ryb) i nie mozna zadnego silnika uzywac. Pytalem o silnik recny-wioslowy i tez nie mozna. Napisali ze silnik to silnik i nie mozna zadnego uzyc Tylko lodka/ponton z wioslami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Ha ha jak u nas urzednicy lekko przytrzymani gdyby nie bylo pracy w urzedach, to pewnie duzo wiecej rent dla niepelnosprawnych umyslowo komuny musialyby finansowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Marek Z
(MarekZ)
Początkujący
Odniosłem takie wrażenie, że taki kij w tyłku jeśli chodzi o przepisy - jak Pismo Święte. Żartować możemy ze wszystkiego, tylko nie z przepisów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartek Ch
(Thyrvald)
Wiking
Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum wiec nie bardzo znalazłbym teraz czas na przegladanie ponad 100 stron w tym topicu. tak więc..

Czy ktoś z was orientuje się w łowiskach słodkowodnych w okolicach Norheimsund- Jondal lub w promieniu 50 km? Póki co znalazłem mały zbiorniczek w Herand. Niestety jedyny gatunek ktory żyje w tych wodach to pstrąg i do tego bardzo mały. Chodzi mi o szczupłe i garbusy. Z góry dzieki za odpowiedź.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok