Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
6 Postów
Wiking
A czy jest ktos z Haugesund i okolic??? Czasem mozna byloby razem polatac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
kamil ......
(kalim3)
Wiking
Kijo napisał:
A czy jest ktos z Haugesund i okolic??? Czasem mozna byloby razem polatac



Ja mam do hauge niedaleko Moze sie jeszcze ktos trafi z okolic to mozna polatac w nastepny weekend jak pogoda dopisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
kalim3 napisał:
Kijo napisał:
A czy jest ktos z Haugesund i okolic??? Czasem mozna byloby razem polatac



Ja mam do hauge niedaleko Moze sie jeszcze ktos trafi z okolic to mozna polatac w nastepny weekend jak pogoda dopisze



A to świetnie, moze ktos sie jeszcze ujawni. Tylko ja będę osiągalny teraz dopiero od 22.06 jak wrócę z PL
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
mariusz mariusz
(kordial)
Nowicjusz
RATUNKU!!!

Mam suzuki gsx r 600 k6 od jakiegos czasu swiecila mi sie kontrolka Fl , ale nie caly czas od czasu do czasu.Dzisiaj zrobilem jakies 30 km wszystko bylo ok do czasu kie dy wylaczylem moto i chcialem znowu go odpalic .Nie dało sie ,tak jakby akumulator nie mial sily ,szczesci bylo po mojej stronie ze akurat stalem na gorce wiec odpalilem na pych,pojezdzilem chwilke aby naladowac akumulator dojechalerm do domu wylaczylem moto chcialem odpalic ponownie i nie dalo sie .kontrolka Fl nadal sie swieci


RATUNKU!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
Rafal_ R6
(Rafal_R6)
Początkujący
kordial napisał:
RATUNKU!!!

Mam suzuki gsx r 600 k6 od jakiegos czasu swiecila mi sie kontrolka Fl , ale nie caly czas od czasu do czasu.Dzisiaj zrobilem jakies 30 km wszystko bylo ok do czasu kie dy wylaczylem moto i chcialem znowu go odpalic .Nie dało sie ,tak jakby akumulator nie mial sily ,szczesci bylo po mojej stronie ze akurat stalem na gorce wiec odpalilem na pych,pojezdzilem chwilke aby naladowac akumulator dojechalerm do domu wylaczylem moto chcialem odpalic ponownie i nie dalo sie .kontrolka Fl nadal sie swieci


RATUNKU!!!


motoczewa.pl/printview.php?t=5862&start=0

Moze tu cos znajdziesz kolego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
kamil ......
(kalim3)
Wiking
kordial napisał:
RATUNKU!!!

Mam suzuki gsx r 600 k6 od jakiegos czasu swiecila mi sie kontrolka Fl , ale nie caly czas od czasu do czasu.Dzisiaj zrobilem jakies 30 km wszystko bylo ok do czasu kie dy wylaczylem moto i chcialem znowu go odpalic .Nie dało sie ,tak jakby akumulator nie mial sily ,szczesci bylo po mojej stronie ze akurat stalem na gorce wiec odpalilem na pych,pojezdzilem chwilke aby naladowac akumulator dojechalerm do domu wylaczylem moto chcialem odpalic ponownie i nie dalo sie .kontrolka Fl nadal sie swieci


RATUNKU!!!


Kontrolka Fl to cos nie tak z ukladem zaplonowym, poszukaj kogos z kompem i spr kody bledow.

Sprawdz swieczki (czy pali na wszystkie gary), kable czy nie przetarte, laczenia kostek.....

Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
mariusz mariusz
(kordial)
Nowicjusz
Sprawdzilem bląd Fl ,nie ma zadnych bledow ,mimo tego Fl caly czas sie wyswietla na zmiane z temperatura silnika. Moto nie laduje aku , prawdopodobnie jest to wina regulatora ,lub alternatora,sprawdzalem na odpalonym moto miernikiem l na klemach i wyszlo 11,5V a na 5000 obr. 11,7V czyli nie ma ladowania.Mimo tego bledow nie ma ,ale kontrolka nadal sie swieci .Swieci sie dlatego ze nie ma ladowania? Wiec dlaczego mowi ze nie ma błedów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
Rafal_ R6
(Rafal_R6)
Początkujący
kordial napisał:
Sprawdzilem bląd Fl ,nie ma zadnych bledow ,mimo tego Fl caly czas sie wyswietla na zmiane z temperatura silnika. Moto nie laduje aku , prawdopodobnie jest to wina regulatora ,lub alternatora,sprawdzalem na odpalonym moto miernikiem l na klemach i wyszlo 11,5V a na 5000 obr. 11,7V czyli nie ma ladowania.Mimo tego bledow nie ma ,ale kontrolka nadal sie swieci .Swieci sie dlatego ze nie ma ladowania? Wiec dlaczego mowi ze nie ma błedów?

Doprowadz do porzadku ladowanie,alternator lub bardziej to wychodzi na regulator...
Kontrolka powinna zgasnac....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
mariusz mariusz
(kordial)
Nowicjusz
Hej !!! Czy wie moze ktos czy regulator napiecia od SUZUKI GSX R 600 2005 bedzie pasowal do SUZUKI GSX R 600 2006 ???????????

DZIEKI WSZYSTKI ZA PODOPWIEDZ I TYM KTORZY WCZESNIEJ MI PODPOWIADALI )))))


POZDRO DLA WSZYSTKICH
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
Rafal_ R6
(Rafal_R6)
Początkujący
Poszukaj schematow w necie
Z pewnoscia powinienes znalesc
Powinien zagrac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok