Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
54 Posty
mariusz mariusz
(kordial)
Nowicjusz
Wita!mam zamiar sprowadzic moto do norwegii oczywiscie na jadac na motorze pomyslalem ze moze ktos tez ma taki zamiar wiec w grupie razniej.jesli ktos jest chetny prosze pisac pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Bede jechal z centralnej polski pod koniec kwietnia lub na poczatku maja przez Gdynie do Karlskrony(stena prom)i do Oslo.W tamtym roku lecialo nas 2-ch a jeszcze 2 lata temu jechalismy w trzy motocykle.
Mozna sie zawsze skrzyknac .Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
my tez sie nie scigamy tylko turystycznie tu i tam ;]

co do transportu to za miesiac i koncem maja beda nastepne, bus i przyczepa.

pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Ireneusz Ko.
(motocyklista)
Początkujący
Cze Andy! W kwietniu to zmarzniesz chyba jeszcze trochę. Ja przekładam przyjazd na maj , 19 albo i jeszcze póżniej. Nie chcę znowu zmoknąć i zmarznąć.

Pozdrawiam Wszystkich!

a, i ponawiam pytanie... organizujemy może w tym roku jakieś otwarcie sezonu ??? heheheh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Damy rade,ja jeszcze nie wiem dokladnie kiedy pogonie bo zalezy to od kilku innych tematow ,ale dam cynka wczesniej.Oficjalne otwarcie sezonu polaczone z parada motocykli bylo dzisiaj w Wa-wie.
My mozemy zrobic swoje pozniej w Oslo.Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Michał XXX
(michalzkl)
Wiking
Witam, planuje kupic motocykl. Panowie motocyklisci moglbyscie zapoznac sie z tematem?

www.forumnorwegia.net/viewtopic.php?t=52824
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
mariusz mariusz
(kordial)
Nowicjusz
ANDY 1300 wczesniej pisalem na temat wycieczki do norge na moto w towarzystwie ale nie wytrzymalem wsiadlem na konia i pojechalem sam podroz szczesliwie przebiegla.
zastanawia mnie ta cisza motocyklistow czy ktos juz lata po oslo na swojej maszynie bo pogoda juz dopisuje moze zrobimy jakies spotkanie ???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Witam
W tym roku ze wzgledu na nawal pracy oraz komunie corki bede musial opoznic swoj przyjazd bimerem pewnie na koniec maja lub na sam poczatek czerwca.Na razie nic nie wiem o jakichs spotkaniach ale wczoraj na ringu 3-cim widzialem goscia goniacego jakims scigantem z tablica -WP (ziomal ?)
Wiosna w tym roku troche opozniona ale mam nadzieje ze sie wkrotce pogoda wyklaruje I wiecej chetnych sie pokaze.Znam tez kilka osob ktore trzymaja tu motoykle calym rokiem wiec wiem ze sa.
Dam znac jak sprowadze bimera.Pozdro dla wszystkich fanow 2 kolek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
mariusz mariusz
(kordial)
Nowicjusz
Czy to jedyny wirtualny pokoj na tej stronie gdzie rozmawiaja motocyklisci???????????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Maciej Ladygin
(vero alfista)
Wiking
ANDY1300 napisał:
Wiosna w tym roku troche opozniona ale mam nadzieje ze sie wkrotce pogoda wyklaruje I wiecej chetnych sie pokaze.Znam tez kilka osob ktore trzymaja tu motoykle calym rokiem wiec wiem ze sa.
Dam znac jak sprowadze bimera.Pozdro dla wszystkich fanow 2 kolek.[/quote]

Hej.
Ja zacząłem sezon jeszcze w kwietniu, jak tylko śnieg zniknął i codziennie śmigam do pracy na dwóch kółkach.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok