Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Motoryzacja - Norwegia

Czytali temat:
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
jakos tak dziwne ze 80 % piszacych w tym dziale to fececi a tylko 1 czy 2 napisalo cos o drftingu itd. ja proponuje motocykle. zapewne jest tutaj pare zapalencow ktorzy jezdza, posiadaja lub zamierzaja jezdzic i posiadac. moze jakis wypadzik wspolny w LATO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Chetnie dolacze w tym roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
fantastycznie to w takim razie aby do lata. ja jestem ze stavanger a ty widze ze z olso. spoko. to moze w kristiandsands bo tam tez moj kolega co mi pomaga ogarnac motocykl(doucza mnie bo mam maly staz). w maju planujemy wyjazd do kiel w niemczech bo planuje zakup tekstylnych ciuszkow i kasku schubert bo kolega go poleca. jak cos to pisz na gg 2518880 tylko napisz z kad jestes bo moze maja zonka przez pomylke skosowac lub nie odpisac. a moze do polski w maju posmigamy nei wiem zobaczymy. pozdrowienia i czekam na odp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Witam, to mój pierwszy post na forum i od razu w ulubionym temacie

Ja jestem jak najbardziej za Na lato co prawda sporo planów już powstało, ale jakiś weekend wolny się znajdzie, myślę.
No i mam nadzieję ze zdołam zmienić sprzęta do lata
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Dyzio napisał:
i kasku schubert bo kolega go poleca.
Ja osobiście NIE POLECAM. W październiku jechałysmy do Polski na KPKM, 1200 km w szubercie na głowie... NIGDY WIĘCEJ! "Komfortowe" elemety wyściółki kasku po paru setkach kilometrów zamieniły się w delikatnie mówiąc niewygodny shit. To była masakra... :/
Polecam Shoeia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Witam .
Jezdzilem do Stavanger wiec Krystiansand jest po drodze.
Co do wyjazdu do niemiec nie jestem pewny.
Kolezanka pisze troche o kasku,z mojego doswiadczenia ze chociaz firma jest porzadna to rozmiar kasku moglbyc zle dobrany co szczegolnie przy dluzszych trasach,, wyjdzie ,,
Ale co do firm mysle ze kazdy ma swoja ulubiona a dobrze gdy spawdzona firme.
Mozna by tu dlugo dyskutowac.
Mam nadzieje ze w tym sezonie bedziemy mieli na to czas aby sie wymienic swoimi doswiadczeniami i pogladami.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Racja. Rozmiar kasku ma znaczenie przy długich trasach. Dlatego to doświadczenie nauczyło mnie tego, że jesli ma się w planach dłuższe kilometrowo wypady, zaopatrzyć się po prostu w dwa garnki - jeden do jazdy codziennej, drugi na dłuuuugie wypady, o numer większy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
Witam wszystkich niezgodze sie z toba kejti apropo kasku shubert ,niema lepszych kasku od nich ,wczesniej mialem kilka kazdy mial swoje wady i zalety a shubert niema sobie rownych jezeli chodzi o bezpieczenstwo wygode i to ze jes zajebiscie cichy.wiec polecam wszystkim na dlugie i krotkie trasy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Cichutki jest owszem, nawet chyba najcichszy jaki udało mi się na łepetynkę wciągnąć

Po prostu przejechałam się na tej firmie i nie polecam, opinia jest jak d*pa - każdy ma swoją

Ale grrrr... Jak ja sobie przypomnę tę kilkunastogodzinną męczarnię to mnie strzela... W ostatnich godzinach na postoju nawet kasku nie zdejmowałam, bo obawiałam się czy bania nie spuchnie mi za bardzo i czy założę go na powrót... :| Nawet do klopa w kasku się lazło, ech, będzie co wspominać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
Tak mialem z shoei czy jak to sie pisze doslownie uszy obrywal nigdy wiecej ,Ajakim sprzetem smigasz ? kejti .Ja obecnie Suzuki.pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok