Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
4 Posty
Marek Sas
(gambit)
Wiking
Witam,
Widzieliśmy się na shellu ostatnio. Czekam na info kiedy latamy
CBR600F
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
kamil ......
(kalim3)
Wiking
gambit napisał:
Witam,
Widzieliśmy się na shellu ostatnio. Czekam na info kiedy latamy
CBR600F


Siema
Ja teraz do PL na 3 tyg ale po powrocie bede sie odzywal to jakos polatamy, jak sie nie zgadamy tutaj to na tel.
Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
W czwartek lecimy na tor Rudskogen. chetni niech pisza na PW. wyjazd 15 z oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Przemyslaw Hibowski
(PrzemyslawHibowski)
Wiking
Witam, przeczytalem wszystkie 28 stron aby nei nabijac postu ale niestety nie znalazlem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie, otoz:
"podobno" na polskich blachach mozna jezdzic po norwegii jeden rok leghalnie, drugi rok po oplaceniu w Toll jakiejs tam sumy bez koniecznosci rejestrowania...po tym roku definitywnie trzeba zarejestrowac badz nie jezdzic.
Jestem ciekaw ile jest w tym prawdy i czy ktos przez to przechodzi? dodam, ze do norwegii przeprowadzam sie, tak mysle, na stale. Na motocykl na norweskich blachach narazie mnei nei stac bop sa inne wydatki...miedzy innymi odkladanie 15% wkladu na mieszkanie wiec motocykl niestety jest w drugi w kolejce....
Lata mi uciekaja a moja milosc do motocykli wypita z mlekiem matki pali mnie od srodka od 14 roku zycia gdy zatarlem mz 250 i cz 350 do dnia dzisiejszego wlacznie z mala przerwa w roku ubieglym gdy po latach cierpien kupilem zx6r z '98 (jeden z najpiekniejszych motocykli jakie powstaly). Przygoda skonczyla sie juz w lipcu gdy taksowkarz zapomnial skrecic w lewo i uczynil to z prawego pasa majac mnie na wysokosci jego tylnych drzwi. Motocykl niestety nienadawal sie do dalszej jazdy i oczywiscie odkupila go ode mnie firma ubezpieczeniowa po zanizonej cenie.
Poniewaz milosc do motocykli nadal we mnei siedzi i nie umiem przejsc obojetnie obok zadbanej maszyny chcialbym na wiosne sprowadzic cos z pl bez placenia cla.....jesli nie jest mozliwe jezdzenie drugiego roku wtedy bede musial poczekac znowu rok....wtedy pewnie cos innego stanie na przeszkodzie i pewnie znowu rok....
blagam napiszcie ze jest to mozliwe...
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
z moto jest jak z autem. ale malo kto sie pierdoli i rejestruje motor, zawsze mozesz go zarejestrowac na kogos innego np brata i powiedziec ze nie jest to twoj motocykl. a po drugie do motocykli sie nie przypierdalaja bo to pasja a nie auto do pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
NoSkills napisał:
z moto jest jak z autem. ale malo kto sie pierdoli i rejestruje motor, zawsze mozesz go zarejestrowac na kogos innego np brata i powiedziec ze nie jest to twoj motocykl. a po drugie do motocykli sie nie przypierdalaja bo to pasja a nie auto do pracy
geniusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Przemyslaw Hibowski
(PrzemyslawHibowski)
Wiking
Noskills, zdarzyly ci sie kontrole drogowe badz komus z was? moze znajomym? nie mieliscie problemow? nie chcialbym byc zmuszony po kupieniu moto w pl do wplaty 60kola cla...dziewcze by mnie udusilo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
liczy się kierowca, a nie pojazd
ja po kilku miesiącach pobytu w Noreg zostałem zatrzymany na zjeździe z promu w Kristiansand
wzięli papiery, poszli sobie i wrócili z wnioskiem o zapłatę cła i innych opłat już wypisanym
nic w twoich papierach nie może świadczyć, że twój pobyt będzie tu trwał dłużej niż rok
czyli np
stała umowa o pracę
rejestracja w norweskiej ewidencji i cokolwiek innego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
NoSkills napisał:
W czwartek lecimy na tor Rudskogen. chetni niech pisza na PW. wyjazd 15 z oslo

Możecie podać trochę więcej informacji o wynajmie toru? Ceny, warunki wynajmu itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
mariusz mariusz
(kordial)
Nowicjusz
SIEMANKO!!!!! MOZE JAKIS WYPAD W WEEKEND????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok