Tysia323 napisał: ....Kiedy ktoś ci ocali życie [...] nie dziękuj nigdy. Nie wyolbrzymiaj wdzięczności. [...] On podziękowanie znajdzie we własnym trudzie, którym cię ocalił.,,
a kiedy ratujesz nie myślisz o wdzięczności i trudzie choć serce mocnym tonem uderza
,,Są tacy ludzie pośród nas,
Co pomagają dotknąć gwiazd
I tęczę tkają pośród zim,
A świat jest lepszy dzięki nim
Są tacy ludzie, ja ich znam!
I wciąż poznaję tu i tam...
To dobrzy ludzie... a wśród nich
Widzę, że jesteś również Ty...
Są tacy ludzie obok nas,
Co zawsze mają dla nas czas
I nie żałują ciepłych słów
I nie zadają pytań stu......
Jeszcze wkleję utwór z wczorajszego Ogrodu Dżwięku.....mogę Smajku....mogę...mogę....
Aaaaaa... już za póżno.....bo wkleiłam....hi,hi,hi....jest taki piękny,że musiałam go wkleić....
Na Forum-daję słowo ..Całkiem jest baśniowo
Zamiast różdżki myszka mała,mózgi w gąbki pozmieniała
Ponad dała nicków dużo,a te nicki wciąż się burzą,
Że uczestnik nowy w sieci,także w ilość nicków leci
To by było i nieważne,gdyby nicki miały twarze
Gdyby miały nogi,ręce nie burzyliby się więcej
A tu nicki bez wyrazu poznać ich nie idzie z razu
Trzeba chyba Tworki czytać,aby w myśli nicków wnikać
Męczyć się,główkować wielce,który nick to złamał serce?
Komu łzy się leją deszczem? Kto o śmierci myśli wreszcie?
Kto na chmurce baraszkuje?Komu cienia dziś brakuje?
Który nick jest zakochany?Który wiatrem zawiewany?
Lecz to wszystko jest nieważne,bo są jeszcze komentarze,
W których nicki ..dwie osoby,rozmawiają ciągle z sobą
Bo gdy Luna do lusterka,drinka pije,w oczy zerka
I rozmawia i się śmieje , nic dziwnego się nie dzieje
A gdy Patryk Be w łazience poniewczasie mowny wielce...
To normalne,to uchodzi..Oni mogą,bo są młodzi
Ja nie lubię z lustrem gadać,bzdetów żadnych opowiadać
Pisze wiersze tutaj Ale poznać chciałam schemat,
Dziwne dla mnie trochę było,komentować coś na temat
Ale poznać chciałem bardzo,czym te inne nicki gardzą?
I poznałem...Daję słowo..Nicki bardzo gardzą sobą
Bo na innych się wkurzają,lecz tak samo uczyniają
Nie chce mi się pisać dłużej,bo za długo już bajdurzę.
Jeszcze tylko sekundeczkę,o tych tworkach tak troszeczkę...
Otóż...Tworki sobie skrycie,wiodą całkiem dobre życie
Bo skromniutkie i cichutkie,nucą swoją własną nutkę
nie przejmują się tym wcale...mają wszystko w nosie.
Ja też ...po dziurki w nosie ......
,,W rzeczywistości prawdziwa poezja niczego nie opowiada;
Odhacza tylko możliwości, otwiera tylko wszystkie drzwi.
Każdy może przejść przez te, które mu odpowiadają.
I właśnie dlatego wiersze tak bardzo do mnie przemawiają, ponieważ są na wieczność.
Jak długo istnieje ludzkość, tak długo przechowywane są w pamięci słowa, ich zestawienia.
Nic poza wierszami i piosenkami nie przetrwa zagłady.
Nikt nie jest w stanie spamiętać całej powieści.
Nikt nie potrafi opisać filmu, rzeźby czy obrazu
Jednak dopóki żyją ludzie dopóty istnieć mogą piosenki i wiersze.
Jeżeli moja poezja zmierza ku jakiemuś celowi, to ku temu,
Aby uwolnić ludzi od przymusów, wewnątrz których widzą i czują...,,
Radosnego dnia życzę wszystkim.....
Pajacyk i miska znowu mi gdzieś odpłynęły.....ale już mam....
Trzeba przyznać, że są strony duszy,
Które, żeby być szczęśliwym żyjąc z ludźmi, należy całkiem sparaliżować.
Sébastien Roch Nicolas Chamfort
Albo zatańczyć w wodzie....
Powiedz mi, gdzie wolność Twoja
Ulice przypominają nieśmiertelne pola
Uchowaj mnie od szukania przyczyn
Dla których Ty zapłaczesz
A ja raczej odfrunę...
(Cytat z utworu The Doors)
Spójrz ,, Fachurro ,, ......jak wzrosła oglądalność w Twoim kabarecie...każdy zaciera ręce...
,,Nie ważne kim jesteś w oczach innych, ważne jak sam z tym się czujesz,,
"Zwykliśmy nienawidzić tych, którzy znajdują dla siebie szczęście w tym, co nas martwi."
O matko,....nie mogę się napatrzeć na filmy z tej serii....co jeden, to ładniejszy.....nawet nie mam już określenia na tą muzykę i filmy....bo Piękne...to za mało....
Może też nie możesz zasnąć, proszę Cię - uśmiechnij się,
Może też stajesz do walki, ale upadasz na deski ?
Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz ?
Wszystkie myśli i uczucia, których nie masz gdzie pomieścić
Zabiorę do siebie....
Nasza strona korzysta z plików cookie w celu optymalizacji działania strony, analizowania ruchu oraz dostosowywania treści i reklam do Twoich preferencji. Zgodnie z wymogami Google, korzystamy z trybu zgody, który pozwala kontrolować, jakie dane są gromadzone i przetwarzane. Możesz wyrazić zgodę na wszystkie kategorie plików cookie lub zarządzać swoimi preferencjami. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Niezbędne
Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Są one ustawiane w odpowiedzi na działania użytkownika, takie jak ustawienia prywatności, logowanie lub wypełnianie formularzy. Te pliki cookie nie przechowują żadnych danych osobowych.
Analityczne
Pliki cookie analityczne pozwalają nam mierzyć ruch na stronie i analizować, jak użytkownicy z niej korzystają. Dzięki temu możemy poprawiać funkcjonowanie strony oraz dostosowywać jej treści do potrzeb użytkowników. Korzystamy z Google Analytics w trybie Consent Mode, który działa zgodnie z Twoimi preferencjami. Jeżeli nie wyrazisz zgody, Google Analytics ograniczy gromadzenie i przetwarzanie danych.
Marketingowe
Pliki cookie marketingowe są wykorzystywane do personalizacji reklam, które widzisz zarówno na naszej stronie, jak i na stronach partnerów zewnętrznych. Dzięki nim reklamy są bardziej trafne i odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Google Ads działa zgodnie z trybem zgody, który dopasowuje poziom personalizacji reklam do Twoich ustawień. Możesz zdecydować, czy chcesz, aby Twoje dane były wykorzystywane do wyświetlania spersonalizowanych reklam.