Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

42 Posty

(Tysia323)
Nowicjusz
.....Gdy spotykamy kogoś i zakochujemy się, myślimy, że cały wszechświat nam sprzyja. Tak jak dziś o zachodzie słońca. Ale jeżeli coś nie pójdzie po naszej myśli, wszystko rozpryskuje się niczym bańka mydlana i znika! Czaple, muzyka w oddali, smak jego ust, jak piękno, które istniało chwilę wcześniej, może rozproszyć się tak szybko?
Życie płynie bardzo prędko: przenosi nas z raju w otchłanie piekieł, w ciągu paru sekund.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
93 Posty

(sardynka)
Początkujący
..................Każdy ma swojego anioła,
...................nawet na ziemi,
.................pozwól tylko nim być dla Ciebie!
...............Otrzeć Twoje gorzkie łzy,
................pocieszyć w każdym smutku,
..............pomóc, nawet kiedy już nie wierzysz,
.................że ktoś do Ciebie wyciągnie rękę.
...Pozwól komuś zapłakać,
....kiedy, wie że może Cię stracić,
...czasami tak niewiele brakuje,
....by przestać wierzyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Dobry wieczór....i Dzień dobry....

Dziękuję mój przyjacielu....dziękuję Fachurro za miłe...pocieszające słowa......
Dziękuję też za bajeczkę.....



Dobranoc wszystkim....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1267 Postów

(Fachurra)
Maniak
wilk stepowy napisał:
.

.dziękuję Fachurro ......




.



Nie ma za co


www.pajacyk.pl

www.pustamiska.pl


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Veggemo Gutt)
Wiking
FUCK!!!!!
stek bzur!!
NIENAWISCI SIE UCZCIE!!!!
wyplujcie to pieprzone pragnienie!!
owszem, nikt i nic nam go nie zastapi ale na tym polega istota czlowieczenstwa!
FUCK!!!
P.S po co ja to w ogole pisze... nikt tego nie skuma.... (prawie nikt buziak)
rece opadaja.... hihiihhii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Veggemo Gutt)
Wiking
do jamnika lakowego: nie jestem zadnym pieprzonym kwiatem w ogrodzie swiata. jestem chwastem, rozumiesz?
a fachura niech nie broni i nie odgrywa roli "taty"
taki cwaniak teraz jestes? (gniewasz sie? wiek nie ma zadnego znaczenia)
jamniku lakowy, jezeli chcesz sie lepiej poczuc i znalezc "to" w sobie juz na samym poczatku musisz sobie uswiadomic ze nie ma czegos takiego jak szczescie
to jest iluzja
najwieksze klamstwo swiata
a co najlepsze hehehhe.... ze sami je sobie tworzymy
(no, pod warunkiem ze jestesmy zdrowi pod wzgledem fizjologicznym i neurologicznym - dopamina, endorfiny... i takie tam, przeciez wszyscy o tym wiemy)
powiedz mi fachuro: gdzie Twoja zona? gdzie Twoje potomstwo? no prosze powiedz mi?
zabolalo? to dobrze
ma bolec
boli znaczy ze zyjesz
bo to tak jak z malym dzieckiem: zasypia i wchodzi potwor do pokoju
kto jest wzorcem dla malego dziecka?
Kubus Puchatek ktorym bylo karmione przez rodzica
co robi dziecko?
nakrywa sie koldra zeby potwor zniknal
potwora nie widzi - potwora nie ma
goovno!
potwor jest!
tak samo jak Krzys ktory z politowaniem usmiecha sie widzac Puchatka z glowa pod poduszka
kapisz o co mi chodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Veggemo Gutt)
Wiking
fuck..... pieprzeni chrzescijanie....
(zebym ja tylko bana nie dostal )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Dzień dobry....



Miłego dnia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
Veggemo Gutt napisał:
do jamnika lakowego: nie jestem zadnym pieprzonym kwiatem w ogrodzie swiata. jestem chwastem, rozumiesz?
a fachura niech nie broni i nie odgrywa roli "taty"
taki cwaniak teraz jestes? (gniewasz sie? wiek nie ma zadnego znaczenia)
jamniku lakowy, jezeli chcesz sie lepiej poczuc i znalezc "to" w sobie juz na samym poczatku musisz sobie uswiadomic ze nie ma czegos takiego jak szczescie
to jest iluzja
najwieksze klamstwo swiata
a co najlepsze hehehhe.... ze sami je sobie tworzymy
(no, pod warunkiem ze jestesmy zdrowi pod wzgledem fizjologicznym i neurologicznym - dopamina, endorfiny... i takie tam, przeciez wszyscy o tym wiemy)
powiedz mi fachuro: gdzie Twoja zona? gdzie Twoje potomstwo? no prosze powiedz mi?
zabolalo? to dobrze
ma bolec
boli znaczy ze zyjesz
bo to tak jak z malym dzieckiem: zasypia i wchodzi potwor do pokoju
kto jest wzorcem dla malego dziecka?
Kubus Puchatek ktorym bylo karmione przez rodzica
co robi dziecko?
nakrywa sie koldra zeby potwor zniknal
potwora nie widzi - potwora nie ma
goovno!
potwor jest!
tak samo jak Krzys ktory z politowaniem usmiecha sie widzac Puchatka z glowa pod poduszka
kapisz o co mi chodzi?


Bądź sobie chwastem czy czym tam chcesz , myślisz , że kogoś to interesuje kim jesteś ...
Nie obrażaj innych , bo Ciebie nikt tu nie obraża .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
małgośka napisał:
Veggemo Gutt napisał:
do jamnika lakowego: nie jestem zadnym pieprzonym kwiatem w ogrodzie swiata. jestem chwastem, rozumiesz?
a fachura niech nie broni i nie odgrywa roli "taty"
taki cwaniak teraz jestes? (gniewasz sie? wiek nie ma zadnego znaczenia)
jamniku lakowy, jezeli chcesz sie lepiej poczuc i znalezc "to" w sobie juz na samym poczatku musisz sobie uswiadomic ze nie ma czegos takiego jak szczescie
to jest iluzja
najwieksze klamstwo swiata
a co najlepsze hehehhe.... ze sami je sobie tworzymy
(no, pod warunkiem ze jestesmy zdrowi pod wzgledem fizjologicznym i neurologicznym - dopamina, endorfiny... i takie tam, przeciez wszyscy o tym wiemy)
powiedz mi fachuro: gdzie Twoja zona? gdzie Twoje potomstwo? no prosze powiedz mi?
zabolalo? to dobrze
ma bolec
boli znaczy ze zyjesz
bo to tak jak z malym dzieckiem: zasypia i wchodzi potwor do pokoju
kto jest wzorcem dla malego dziecka?
Kubus Puchatek ktorym bylo karmione przez rodzica
co robi dziecko?
nakrywa sie koldra zeby potwor zniknal
potwora nie widzi - potwora nie ma
goovno!
potwor jest!
tak samo jak Krzys ktory z politowaniem usmiecha sie widzac Puchatka z glowa pod poduszka
kapisz o co mi chodzi?


Bądź sobie chwastem czy czym tam chcesz , myślisz , że kogoś to interesuje kim jesteś ...
Nie obrażaj innych , bo Ciebie nikt tu nie obraża .


Hej,...Małgosiu....jestem....
Jest Jamnik Łąkowy....
Pozdrawiam Cię....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok
Strona korzysta z plików cookie

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu optymalizacji działania strony, analizowania ruchu oraz dostosowywania treści i reklam do Twoich preferencji. Zgodnie z wymogami Google, korzystamy z trybu zgody, który pozwala kontrolować, jakie dane są gromadzone i przetwarzane. Możesz wyrazić zgodę na wszystkie kategorie plików cookie lub zarządzać swoimi preferencjami. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Są one ustawiane w odpowiedzi na działania użytkownika, takie jak ustawienia prywatności, logowanie lub wypełnianie formularzy. Te pliki cookie nie przechowują żadnych danych osobowych.

Analityczne

Pliki cookie analityczne pozwalają nam mierzyć ruch na stronie i analizować, jak użytkownicy z niej korzystają. Dzięki temu możemy poprawiać funkcjonowanie strony oraz dostosowywać jej treści do potrzeb użytkowników. Korzystamy z Google Analytics w trybie Consent Mode, który działa zgodnie z Twoimi preferencjami. Jeżeli nie wyrazisz zgody, Google Analytics ograniczy gromadzenie i przetwarzanie danych.

Marketingowe

Pliki cookie marketingowe są wykorzystywane do personalizacji reklam, które widzisz zarówno na naszej stronie, jak i na stronach partnerów zewnętrznych. Dzięki nim reklamy są bardziej trafne i odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Google Ads działa zgodnie z trybem zgody, który dopasowuje poziom personalizacji reklam do Twoich ustawień. Możesz zdecydować, czy chcesz, aby Twoje dane były wykorzystywane do wyświetlania spersonalizowanych reklam.

Odrzuć wszystkie
Zarządzaj preferencjami
Potwierdź
Akceptuj wszystkie